5 spôsobov, ako stráviť krásny Valentín

1. Pop - corn, kola, a skvelý film v kine

OK, možno jasná voľba, ale výlet do kina je vždy zábavná záležitosť. Medzi pripravované filmy na február 2023 patrí Magic Mike´s Last Dance, romanticko - erotická dráma, ktorá by mohla byť ideálnou voľbou pre dobrodružné zamilované hrdličky. Ak romantické filmy nie sú úplne pre vás a na Valentína uprednostňujete niečo trochu iné, prečo si nepozriete pripravovaný dobový film v česko - slovenskej réžii s názvom Slúžka - film Slúžka je novinkou režisérky Mariany Čengel Solčanskej (Únos, Sviňa), inšpirovanou rovnomenným románom Hany Lasicovej.

2. Vychutnajte si spolu romantickú večeru
Existuje len málo lepších spôsobov, ako stráviť Valentín spolu, než sa podeliť o útulnú a intímnu večeru pri sviečkach. Ak chcete svojmu partnerovi dopriať jedlo v jeho obľúbenej reštaurácii, nezabudnite si rezervovať vopred stôl. Určite to bude obľúbené miesto na romantické chvíle práve v tento večer! :)
Ak chcete byť kreatívny, vezmite to do vlastných rúk a pripravte svojej polovičke jej obľúbené jedlo. Nebojte sa inšpirovať skvelou a nápaditou stránkou https://najrecept.sk/kategoria/zdrave-recepty , kde nájdete naozaj veľké množstvo chutných a zdravých jedál, ale aj sladkých potešení. 
3. Navštívte divadlo
Deň svätého Valentína je dobrou príležitosťou na to, aby ste urobili niečo špeciálne a nezvyčajné. Okrem divadelných hier si môžete zájsť pozrieť aj muzikál, kabaretné predstavenie, alebo čokoľvek iné, čo by sa vám a vášmu partnerovi mohlo páčiť.
Divadlo nám pomáha vyjadriť sa, pomáha nám rozprávať príbehy nášho života a životov iných. Divadlo ovplyvňuje spôsob, akým premýšľame a cítime svoj vlastný život, núti nás skúmať samých seba, naše hodnoty, naše správanie.
Skúste tento rok niečo nezvyčajné, a užite si kúsok kultúry! :)
4. Noc vonku s neštandarným prekvapením
Ak patríte medzi odvážnejsie páriky a máte radi dobrodružstvo, tak noc vonku je ako stvorená práve pre vás. Vychutnajte si dobrý miešaný drink vo vašom obľúbenom bare, alebo si choďte spoločne zatancovať. Nočná Bratislava je plná možností. Ak chcete latku nastaviť vyššie, okoreňte si večer - a navštívte Viedeň.
Tento typ spoločných chvíl pre odvážne páry je skvelou príležitosťou, ako sa poriadne zabaviť, a poprípade si na druhý deň vychutnať krásnu metropolu, navštíviť typickú rakúsku reštauráciu, či útulnú kaviareň a pokochať sa architektúrou mesta! :)
Zakončite to prekvapením a vezmite svoju lásku na úžasnú jazdu kočom. Bude sa cítiť výnimočne - ako aj vy v jej spoločnosti.
5. "Night in/out" s priateľmi
Príjemný spoločný večer je skvelý spôsob, ako stráviť Valentína so svojou polovičkou a priateľmi. Ak sa vám pozdáva nápad dvojitého rande, pozvite si blízkych priateľov a zahrajte si spoločenské hry, alebo viedohru. Tiež si môžete otvoriť flašu kvalitného vína, pozrieť si obľúbený seriál či film, alebo zájsť na biliard / bowling. Nápadom sa medze nekladú, a takto strávený večer je rovnako vzácny ako hocičo iné! :)
Ku každému z týchto spôsobov sa samozrejme hodí kytica od našich floristiek, ktoré viažu valentínske kytice s láskou, a tak aj lásku nosia ;)
 
Krásne zamilované chvíle praje..
Váš LK Team
Community Verified icon