Ako u nás nakupovať

Vždy čerstvé kvety

Týmto sa riadime, a prinášame Vám množstvo výhod. V našich Drive In-och nájdete krásne hotové kytice, či kusové kvety - z ktorých si môžete vybrať podľa Vášho želania. Toto všetko sa u nás dá vybaviť aj bez objednávky vopred. Kytice sa pohybujú v cenových kategóriách už od 15 EUR a vyššie.

V našich kvetinových drive in-och nájdete kytice vo všetkých cenových hladinách od 20€ eur po 100€. Vyššie sumy a väčšie kytice Vám odporúčame objednať si s dostatočným predstihom - vopred, telefonicky alebo priamo na našom webe.

Ak neradi robíte objednávky cez web, môžete volať na našu infolinku a radi Vám s objednávkou pomôžeme ;)

 

Rovnako tak Vám odporúčame objednať vopred smútočné kytice a vence. Tie si môžete objednať na našej stránke a zvoliť doručenie kuriérom, dokonca vieme vyhovieť doručiť kyticu alebo veniec až do krematória. (v rámci Bratislavy a Trenčína)

Prikladáme link na článok o našich smútočných kyticiach a postupe, ako si u nás vybrať z aktuálnej ponuky.

Smútočné kytice a vence (laskykvet.sk)

Všetky naše hotové kytice, ktoré nájdete na našich drive in kvetinárstvach, máme uskladnené v chladiacom boxe, aby sme sa vyhli znehodnoteniu kvetov. V našej ponuke nájdete vždy čerstvé kytice, ktoré naše floristky pre Vás viažu každý deň! ;) 

V ponuke si viete vybrať aj doplnkový tovar, ako sú chutné pralinky či prosecco. Záleží nám na kvalite, a jednoduchosti - kvety a čokoláda? Tu nie je o čom rozmýšľať. Krásne kvety a výborná čokoláda vždy potešia nejednu osôbku. Vám to uľahčí výber darčeka a ušetrí čas. :-)

Objednávkový systém

Pri doručovaní sa vždy chceme riadiť pravidlom:  expresnosti, teda rýchlom a efektívnom doručení Vašich kytičiek. Náš objednávkový systém je veľmi jednoduchý. Stačí, ak si danú kytičku objednáte a vyberiete si zo spôsobu doručenia. NEBOJTE SA! Pri vypĺňaní objednávkového formuláru od Vás získame všetky potrebné informácie k doručeniu. Dokonca zadáte aj dátum a čas doručenia, či kontaktné údaje na osobu, ktorej kyticu doručíme a na začiatku objednávkového procesu aj
VENOVANIE - ZADARMO ;) 


Len sa pustite, s láskou, do vypĺňania objednávky a urobte radosť kyticou. Aj tu platí to, čo sme spomenuli vyššie! V prípade, že nemáte v obľube vypĺňať objednávkové formuláre, zavolajte nám priamo na infolinku a požiadajte o vytvorenie objednávky nás! Radi Vám vyhovieme. 

Osobné odbery

Ak máte objednávku cez e-shop a vybrali ste si možnosť "Osobný odber na konkrétnej pobočke",  pri výdajnom okienku jednoducho nadiktujete číslo objednávky a to všetko bez zbytočného čakania, či hľadania parkovacieho miesta.

Doručovanie zásielok našim kuriérom

Doručenie Vašich objednávok pri kúpe nad 20 EUR, máte v rámci Bratislavy a Trenčína úplne zadarmo.

Rozvoz kytíc prebieha počas pracovných dní, a to v čase od 8:00 do 18:00. Doručujeme najskôr 1 až 2 hodiny od prijatia objednávky. Výroba kytičky v závislosti od množstva objednávok a jej následné doručenie je proces, ktorému sa nevyhne žiadna objednávka, preto prosím myslite objektívne aj na to, že výroba kytice - podľa jej veľkosti a množstva kvetov, nejaký čas trvá. Ak chcete kyticu okamžite a bez čakania, využite možnosť nákupu v našich "drivoch" a vyberte si hneď na mieste.

Áno, objednávky niekedy môžu meškať..

Doručovanie v časových oknách, ktoré si volíte pri objednávke v 98% dodržiavame.

Záleží nám na tom, aby ste boli spokojní - no občas sa stane, že dopravná situácia nedovoľuje byť na mieste v presný čas. Avšak vždy sa budeme snažiť Vám čo najviac vyjsť v ústrety. Všetky nepredvídané udalosti na ceste za Vami, bude ihneď komunikovať náš kuriér. Rovnako, Vás prosíme - aj Vy komunikujte všetky zmeny, ktoré by mohli zabrániť v doručení kytice. Záleží nám na Vašej spokojnosti, a na kvalite doručovaného produktu. Naše služby sa zlepšujú aj vďaka Vám! :-)

Váš LK Team.