Donáška prémiových kvetov v Bratislave

Čo je to LáskyKvet?

LáskyKvet vznikol v roku 2016, primárne ako donášková  služba kvetov, kytíc a aranžmánov na svadby. Nevestám sa kvety doručujú postupne, počas celého roka. Bližšie info nájdete na našej stránke:

www.svadby.laskykvet.sk

Myšlienkou je, aby nedostali nespočetné množstvo kvetín v jeden deň, ktoré skôr či neskôr zvädnú. Takto sa nevesty môžu z nádherných kytíc tešiť celý rok!

Na našom e - shope, www.laskykvet.sk nájdete kytice na rôzne príležitosti - ako napríklad k narodeninám, meninám, detské kytičky, či k výročiu. Ponuka sa sezónne mení, podľa ročného obdobia, alebo významných sviatkov. :)

Taktiež ponúkame smútočné kytice a vence. Tie si však ale musíte objednať cez náš e - shop. U nás máte možnosť si zvoliť kvety podľa želania, papier či odkaz na stuhe, smútočného venca, alebo kytice.

Kvety Vám doručí náš kuriér. Ponúkame bezplatnú donáškovú službu v rámci Bratislavy a v Trenčíne. Rozvoz  prebieha počas pracovných dní od 8:00 do 18:00. Doručujeme najskôr 1 až 2 hodiny od prijatia objednávky. No ak chcete kyticu okamžite a bez čakania, využite možnosť nákupu v našich "drivoch" a vyberte si hneď na mieste. 

Flowers Drive - Drive in kvetinárstvo

Naše Drive In kvetinárstva sa nachádzajú na Einsteinovej ulici, Mierovej, na parkovisku Slnečnice - Petržalka a v Rači. Nájdete v nich krásne hotové kytice, či kusové kvety - z ktorých si môžete vybrať podľa Vášho želania. Toto všetko sa u nás dá vybaviť aj bez objednávky vopred. Kytice sa pohybujú v cenových kategóriách už od od 20€. 

 

Väčšie kytice vo vyšších cenových hladinách, Vám odporúčame objednať si s dostatočným predstihom - vopred, telefonicky alebo priamo na našom webe, s doručením na adresu, alebo priamo do Drive Inu. 

Prémiové kvety

Spolupracujeme len s tými najlepšími pestovateľmi kvetov v Holandsku a v Rakúsku. 

Všetky naše hotové kytice, ktoré nájdete na našich Drive In kvetinárstvach, máme uskladnené v chladiacom boxe, aby sme sa vyhli znehodnoteniu kvetov. V ponuke nájdete vždy čerstvé kytice, ktoré naše floristky pre Vás viažu každý deň! ;) 

Na e - shope si tiež viete vybrať doplnkový tovar, ako sú chutné pralinky či prosecco. Záleží nám na kvalite, a jednoduchosti - kvety a čokoláda? Tu nie je o čom rozmýšľať. Krásne kvety a výborná čokoláda vždy potešia nejednu osôbku. Vám to uľahčí výber darčeka a ušetrí čas. :)

Objednávkový systém

Riadime sa pravidlom:  expresnosti, teda rýchlom a efektívnom doručení Vašich kytičiek. Náš objednávkový systém je veľmi jednoduchý. Stačí, ak si danú kytičku objednáte a vyberiete si zo spôsobu doručenia. NEBOJTE SA! Pri vypĺňaní objednávkového formuláru od Vás získame všetky potrebné informácie k doručeniu. Dokonca zadáte aj dátum a čas doručenia, či kontaktné údaje na osobu, ktorej kyticu doručíme a na začiatku objednávkového procesu máte možnosť vyplnenia "VENOVANIE" - ZADARMO ;) 

V prípade, že nemáte v obľube vypĺňať objednávkové formuláre, zavolajte nám priamo na infolinku a požiadajte o vytvorenie objednávky nás! Radi Vám vyhovieme. 

0948 762 544

 

Osobné odbery

Ak máte objednávku cez e-shop a vybrali ste si možnosť "Osobný odber na konkrétnej pobočke",  pri výdajnom okienku jednoducho nadiktujete číslo objednávky a to všetko bez zbytočného čakania, či hľadania parkovacieho miesta.

Záleží nám na Vašej spokojnosti, a na kvalite doručovaného produktu. Naše služby sa zlepšujú aj vďaka Vám! :)

Tešíme sa na objednávky,

Váš LK Team!