Hurá prázdniny - koniec školského roka je tu!

Nestarnúca tradícia

Učitelia naozaj venujú veľa času, úsilia a lásky, aby ich študenti boli úspešní, a pripravení pokračovať ďalej v štúdiu a vzdelávaní sa. Úspechy  študentov, sú taktiež úspechy učiteľov, ktorí ich prevádzajú každým rokom. Kvety sú dokonalým spôsobom, ako prejaviť uznanie a rozveseliť ich stôl alebo pracovisko. Je to milé, nestarnúce gesto - ktorým nič nepokazíte. 

Učitelia

Pedagógovia sú zvyčajne prví, ktorí nám napadnú, keď si spomenieme na časy našej základnej školy. Odpovedajú na nekonečné otázky, odovzdávajú svoje vedomosti a starajú sa o úspech svojich študentov. Nezabudnite však myslieť aj na učiteľov špeciálnych hodín, ako je napríklad hudobná výchova, umenie či telesná výchova. Veľký vplyv na žiakov majú aj učitelia voliteľných predmetov, a to najmä pri rozvíjaní kreativity a charakteru.
Mentori
Príslovie „it takes a village to raise a child“ platí najmä vo vzdelávacom systéme. Deti majú niekoľko učiteľov na rôzne predmety, no iní tiež ovplyvňujú, riadia, či pomáhajú s usmerňovaním vašich detí počas celého roka. Poväčšine sú to školskí mentori, ktorí si uznanie zaslúžia tiež. :)
Patria sem napríklad:
  • Poradcovia - tí pomáhajú stredoškolákom nasmerovať ich na správnu cestu, v ich budúcej kariére
  • Tútori - poskytujú študentom personálne hodiny v ich preferovanom štýle učenia
  • Coachi (tréneri)vedú a povzbudzujú deti v oblastiach, ktoré ich bavia mimo školy. Nepatria sem len športy, ale aj dramatický krúžok, debaty a iné mimoškolské aktivity, ako šachový klub alebo počítače
  • Triedny učiteľ - tí plánujú rôzne typy večierkov, organizujú výlety, zabezpečujú triedny fond a iné

Riaditeľ

Niektoré deti sa riaditeľov boja, iné nie. Je prirodzené, že táto pozícia vzbudzuje prirodzený rešpekt, ale predsalen - tiež je významnou súčasťou tímu ľudí, ktoré vedú deti cestou "školskými časmi". :)  Avšak darovanie kvetov riaditeľom škôl, môže vybudovať milý vzťah a taktiež im vyjadriť uznanie. Tiež im to pomôže stať sa pre vaše dieťa skutočnejším človekom – a nie len niekým v "pozadí" , kto riadi chod školy.
Community Verified icon
Personál kancelárie
Kancelária školy je „riadiacim centrom“ školy. Zamestnanci kancelárie sa stretávajú s otázkami a telefonátmi od rodičov, vydávajú priepustky, keď niekto mešká, a trávia nespočetné hodiny vybavovanním vecí, vďaka ktorým funguje škola – ako je účtovníctvo a zabezpečenie platenia účtov. Nielen, že kvety sú nezvyčajné darčeky pre učiteľov, ale môžu spríjemniť deň tým, ktorí pracujú v kancelárii, ako sú recepčná, či účtovníčka. Nezabudnite ani na školskú sestričku a knihovníčku. :)
Pozdravte ráno sviežimi germinami s modrou hortenziou a jemne ružovými ružami, ktoré vám pomôžu začať deň na slnečnom tóne.
Kytica "Pozdrav slnku" je ideálnym darčekom ľudom, ktorí sedia v kancelárii.
Veríme, že Vás naša ponuka oslovila, inšpirovala, alebo ste sa dočítali aspoň niečo zaujímavé! :) Sme radi, že Vám každoročne môžeme prinášať najnovšie trendy v podobe sezónnych kytíc. Veríme, že aj tento rok vyčaria úsmev na tvárach tých, ktorí si zaslúžia uznanie.
Krásne prázdniny Vám želá
LK TEAM

Community Verified icon