Inšpirácie na Deň otcov

Keď premýšľame nad darčekmi ktoré pošleme dôležitým ženám v našich životoch, okamžite myslíme na kvety. Ale pre mužov to je nie prvotný nápad, však? A napriek tomu, sú kvety stále láskyplným a premysleným darčekom. Takže aký lepší spôsob, ako vyjadriť uznanie mužovi na Deň otcov, než špeciálnym aranžmánom, či kyticou. V našej ponuke nájdete naozaj krásne a výnimočné kytice, ktoré mu ukážu aký je pre Vás dôležitý. :-)

Zaujímavosti:

  • Oslava Dňa otcov sa prvýkrát začala v Amerike v roku 1910
  • Celosvetovo sa rozšírila až po roku 1924, keď ju americký prezident vyhlásil za každoročnú národnú udalosť
  • Vo väčšine krajín sa oslavuje tretiu nedeľu v júni, ale dátumy a mesiace sa môžu v ostatných krajinách líšiť
  • Pre Austráliu a Nový Zéland je to september, marec pre Španielsko a Belgicko, december pre Thajsko a november pre Švédsko
  • Oficiálnym kvetom ku  Dňu otcov je ruža: ľudia tradične nosia červenú ružu pre svojho žijúceho otca, alebo bielu ružu na počesť svojho zosnulého…
  • Deň otcov sa časom zmenil - dnes je to deň, kedy si nie len uctievame svojich oteckov, ale vyjadrujeme uznanie starým otcom, strýkom, krstným otcom, svokrom, alebo zaťom…

Vždy bolo jednoduché zvoliť si klasické darčeky, ako kravaty, čokolády, pomôcky do domácnosti…či fľašu dobrého vína, ale čo tak poslať kvety? Tento rok je ideálnym časom to zmeniť. :-)

Ovocná kytica Jahoda

KYTICU JE MOŽNÉ DORUČIŤ AŽ NA DRUHÝ DEŇ!
Chcete niekomu poslať kyticu plnú zdravia, ktorá nezvädne ale dá sa zjesť? Potom je táto jahodová kytica s jablkami a hroznom to pravé, čo Vám aj obdarovanému spraví radosť.

Ovocná kytica Jablko

KYTICU JE MOŽNÉ DORUČIŤ AŽ NA DRUHÝ DEŇ!
 Jablková kytica s kiwi a hroznom, to pravé, čo Vám aj obdarovanému spraví radosť.

V našej ponuke nájdete tieto prenádherné jedlé kytice, ku ktorým si môžete vybrať kvalitné prosecco či pralinky. Dokonalý darček pre Vášho blízkeho, ktorý spája mužnosť so sentimentom, láskou a uznaním.

Kvety pre “neho” sú ideálny darček na oživenie kancelárie, domácej pracovne či obývačky - kde sa budú krásne vynímať. Aj tropické kvety sú skvelou voľbou pretože nemajú romantický nádych, či kytice v tmavých farbách.

Máme pre Vás na výber kreatívne novinky, aranžované naším tímom floristov. Kytice a aranžmány sú špeciálne dodávané internými kuriérmi, aby sa predišlo znehodnoteniu kytíc pri preprave. :-)

https://www.laskykvet.sk/novinky

Tešíme sa, že práve s nami oslávite Deň otcov! 

Váš LK Team