Jesenná svadba

Prečo majú ľudia radi jesenné svadby?
Jeseň tvorí čarovnú atmosféru. A nebojte sa, ak máte obmedzený rozpočet na dekoráciu – prírodná vonkajšia scenéria to vynahrádza. Navyše, svadobní fotografi milujú teplé jesenné osvetlenie. Zachytia fotografie v exteriéri s charakteristickou jesennou atmosférou.
Farby jesennej svadby 2023
Týchto päť jedinečných farieb pre rok 2023 – rustikálna terakota, sofistikovanosť šalviovej zelenej, výrazná sivozelená, luxusná slivka a zemitá neutrálna – ponúka nekonečné možnosti na vytvorenie nezabudnuteľnej svadobnej oslavy, ktorá zahŕňa krásu a podstatu sezóny.
Ak plánujete jesennú svadbu, rustikálne neutrálne svadobné farby sú obzvlášť vhodné pre túto sezónu. Tmavohnedé, uhľovo šedé a terakotové tóny vám pomôžu vytvoriť zemité, pastoračné prostredie.
Vyhrala to paradajkovo červená! :)
Paradajková červená vzala pristávacie dráhy útokom ako tieň, na jeseň 2023. O niečo viac oranžovo tónovaná ako typická čerešňov-očervená a jasnejšia ako sýto šarlátová, odvážny odtieň nás očaril svojim žiarivým a radostným efektom, ktorý je tiež prekvapivo nositeľný aj ako šaty pre družičky.
Dekorácie na svadobný stôl
Predveďte svoje ozdoby a vytvorte krásne svadobné stoly. Textúry sú kľúčové pre jesenné svadobné stoly. Zvážte začlenenie drevených plátov pre rustikálny nádych, hlinené hrnčiarske vázy ako ozdoby a zamatové alebo gázové behúne. Drevené svadobné tabule dodajú vašej jesennej svadbe rustikálny nádych.
Využite jesenné lístie na vašu svadbu! Pokiaľ ide o svadobné plánovanie, je dôležité použiť to, čo máte radi, ale tiež sa uistite, že to zodpovedá ročnému obdobiu a estetike vašej výzdoby. Vezmite si "dary" od matky prírody a zakomponujte tie správne kvety a akcenty. :)
Kvety na ceremóniu
Nie ste si istí, aké kvety použiť na jesenné svadby? Hlavne sa držte správnych  odtieňov. Jesenné kvety často zahŕňajú kombinované ruže, nadýchané kvety, chryzantémy, sušenú trávu pharlaris, sušenú trávu setaria, pampas, sušenú pšenicu a eukalyptus. Porozprávajte sa so svojím kvetinárom u nás vo www.flowersdrive.sk . Pre jednoduchšie možnosti môžete zvážit sušené alebo dokonca hodvábne alternatívy pre jednoduché výzdoby.
Nie je nič krajšie ako svadobný oblúk zdobený jesenným lístím a kvetmi. Je to naozaj krásny pohľad. Drevené svadobné oblúky sú obľúbenou voľbou, aby bol oblúk dokonalým miestom na výmenu vašich sľubov. Zvýraznite svoj drevený svadobný oblúk čerstvými alebo umelými jesennými kvetmi.
Kde inde môžete zakomponovať krásne jesenné kvety? Nezabudnite na svadobnú uličku. Ozdobte lavice alebo stoličky jesennými svadobnými kvetmi, ktoré vyniknú na vašich svadobných fotografiách. Je to jednoduchý doplnok, ktorý má veľký vplyv.
Zamatové šaty pre družičky
V týchto odtieňoch zamatových tónov je niečo magické, čo nám pripomína jeseň. Prečo teda neobliecť svoje družičky do zamatu? Navyše, keď svadby prechádzajú z leta na jeseň, uprednostňujeme viac dlhé šaty pred krátkymi, pre družičky. Je to všetko o prijatí sezónnych trendov, a dlhé, zamatové šaty pre družičky sú práve ideálne na jeseň.
Tekvice, tekvice a opäť tekvice!
 Prineste tekvice! Od pozvánok až po výzdobu uličky. Existuje toľko spôsobov, ako môžete použiť tekvice na jesennej svadbe. Milujeme ich použitie v dekorácii stola a stredových dieloch. Obloženie uličky s tekvicami vytvorí krásnu scenériu pre fotografiu. :) Ak oranžová nie je váš obľúbený jesenný odtieň, nezabudnite na krásne biele tekvice.  Jednoduch, jeseň bez tekvice nemá šmrnc, a my vieme že ich milujete rovnako ako my. Neváhajte sa na nás obrátiť s akoukoľvek požiadavkou!:)
LK Team
Community Verified icon
Community Verified icon
Community Verified icon
Community Verified icon