Koniec školského roka je tu, vyberte si u nás krásne kytice

Darčeky pre učiteľov na konci školského roka sa v posledných rokoch stali populárnym fenoménom. Kvety pre učiteľa vášho dieťaťa sú obľúbenou voľbou, tiež spolu s vínom a čokoládou.

Je to skvelý spôsob, ako mu prejaviť uznanie za jeho prínos k rozvoju vášho školáka.

Vyjadriť uznanie svojej učiteľke/učiteľovi a ukázať jej, že ste vďační za to, čo Vám počas celého roka odovzdávala? :)

Skúste to touto nádhernou kyticou v nežnej ružovej.

Premýšľate nad tým či je vhodné darovať kyticu pánovi učiteľovi? My Vám hovoríme, áno. Je to viac ako v poriadku, a určite nič nepokazíte touto krásnou modrou hortenziou, doplnenou o kvalitné prosecco.

Po dlhom, namáhavom ale aj radostnom roku, je veľká kytica alebo kvetinový aranžmán vďačnou spätnou väzbou, ktorá sa jednoducho nedá vyjadriť slovami. Malí i veľkí, darovanie kytičiek je naozaj krásnym gestom, a my Vám s tým radi pomôžeme. 

Máme naozaj fantastický výber nádherných kvetov a kvetinových aranžmánov, ktoré sú pre tento okamih ideálne. 

Vnímate svoju učiteľku ako najlepšiu kamošku? Je s ňou zábava, vždy je tu pre Vás a robí Vám "školu hrou"? Potešte ju ružovou kyticou
"Ružové nebo" :) 

A ukážte jej, ako si vážite jej priateľský a vľúdny prístup.

Kvety ocení naozaj ktokoľvek, no v tomto prípade najmä učitelia. Vyzerajú skvele a môžu si ich nechať v triede, kým dokončia prácu, ktorú ešte musia urobiť do prázdnin. Takto im budú pripomínať vás, vaše spoločné chvíle, radosti, ale aj trápenia s učivom. :)

Učitelia majú nepochybne jedno z najdôležitejších zamestnaní v krajine, sú zodpovední za to, že pomáhajú formovať budúce generácie a zabezpečujú, aby naša mládež mala čo najlepší štart do života. Krásna kytica ďakovných kvetov je potešujúcim gestom a určite bude vďačne prijatá.

Za celý LK Team, Vám všetkým prajeme krásne prázdniny a nezabdúdnuteľné leto!