Kvetinový škorpión

Charakteristika znamenia

  • Odhodlaný
  • Ambiciózny
  • Vtipný
  • Vášnivý
  • Ochranársky

Ale dokáže byť aj...

  • Žiarlivý
  • Má rád ovládanie
  • Tvrdohlavý
  • S "Horúcou hlavou"

Kvet škorpióna - muškáty

Čo symbolizujú muškáty? Muškáty symbolizujú hlboké emócie, dobré zdravie a odolnosť. Sú spojené s ochranou a bezpečnosťou, odháňajú negatívnu energiu okolo seba, aby vytvorili pocit pohodlia.

História muškátov

Muškáty, predtým známe ako pelargonium, pochádzajú z Južnej Afriky. Keď sa v 17. storočí dostali do Európy, boli predstavené pod názvom, pod ktorým sú dnes bežne známe. Verilo sa, že muškáty majú liečivé schopnosti a často sa používali na boj proti bakteriálnym infekciám.

Tieto krásne kvety sa predtým používali na lekárske účely a éterické oleje. Stále ich možno nájsť v kozmetike a parfumoch vďaka ich príjemnej vôni. Muškáty sa bežne používali aj ako dochucovadlá a v 18. storočí sa stali veľmi obľúbenými okrasnými rastlinami.

Prečo práve muškáty?

Títo odhodlaní jedinci narodení od 23. októbra do 21. novembra sú plní tajomstiev a vášne. Napriek tomu, že sú vodným znamením, majú škorpióni veľa horúcej, ohnivej energie, ktorá vysvetľuje ich vládnucu červenú rastlinu, a vplyv planéty Mars. V povahe škorpióna je na prvom mieste, byť ochrann a to je v súlade s ochrannou symbolikou muškátov.

Muškáty sú svojou povahou všestranné a majú schopnosť prosperovať v širokej škále poveternostných podmienok. Podobne majú škorpióni schopnosť prispôsobiť sa svojmu prostrediu a prechádzať životnými výzvami s odolnosťou a odhodlaním! :)

Muškáty sú viacúčelové - užitočné na veľa vecí. Škorpióni majú tiež túto vynaliezavú vlastnosť; s ich odhodlaním vyťažiť z každej situácie to najlepšie, sa nedajú ľahko odradiť.

Farba kvetov ktorú škorpióni milujú

Dokonalé farebné kvety na získanie priazne škorpiónov sú tmavo červené a fialové. Škorpióni sú známi svojou intenzívnou a vášnivou povahou, takže tmavé, výrazné tóny, ako je purpurová, sa dokonale hodia k tomuto žiarivému znameniu. :)

Ak chcete prekvapiť škorpióna alebo si dopriať nádhernú kyticu, teraz je na to ideálny čas. Vo www.laskykvet.sk ponúkame krásny výber narodeninových kvetov, a kytíc v rôznych štýloch, ktoré vyhovujú všetkým. Môžete si vybrať z pútavých a extravagantných. Alebo jemnejších a elegantnejších aranžmánov. Nakupujte kvetinové kytice online ešte dnes alebo kontaktujte naše kvetinárstvo a vytvorte niečo s osobnejším nádychom! :)

LK Team <3