Kytice od srdca

Stavte na klasiku, vyhnite sa stresu

Niektoré veci sú klasické z nejakého dôvodu. Napríklad: bonboniéry v tvare srdca, túlenie sa na zábave, alebo posielanie kvetov na Valentína. Či už je to oslava vašich romantických vzťahov alebo prejav náklonnosti k priateľom a rodine, ktorí napĺňajú vaše srdce radosťou, kytica Vám prináša krásny nádych sviatku lásky.

Samozrejme, to tiež znamená, že bohaté kytice a aranžmány môžu byť ťažšie dosiahnuteľné, keď sa blíži 14. február. Našťastie veľa podnikavých kvetinárstiev, ako aj MY! :) tento aspekt uľahčilo a ponúka elegantné a sentimentálne kvetinové aranžmány, ktoré si môžete objednať online a poslať priamo tým, ktorých máte radi. A aby sme z dňa odstránili ešte viac stresu, zhrnuli sme do článku niektoré z najkrajších kvetov, ktoré môžete milovanej osobe darovať.

Ruže s dlhou stonkou

 Dajte si vyskladať kyticu červených ruží s dlhou stonkou a váš Valentín bude luxusný a sofistikovaný zároveň. Pre extra "šmrnc" zmiešajte červenú s ružovými ružami, ktoré predstavujú poetickú lásku a obdiv.

"Ruža s priemerom hlavičky 4,5-5 cm
Dĺžka ruže 60-70 cm".

Fialové orchidey

Tieto jemné, exotické kvety sú krásnym darčekom a na rozdiel od typickej kytice môžu orchidey vydržať roky a kvitnúť každú jar ako špeciálna pripomienka vášho vzťahu.

Slnečnice

Veselé krásky sú dokonalými kvetmi, ktoré môžete poslať svojej mame alebo priateľovi, aby im rozjasnil deň. Slnečnice na Valentína sú výbornou voľbou. Možno nie sú také tradičné ako červené ruže, ale slnečnicové kytice symbolizujú radosť, šťastie, dlhovekosť, obdiv a oddanosť.

Ružové ľalie

Chrumkavé, krémové ľalie sú nečakané, ale mimoriadne sofistikované. Zmiešajte ich s ružami pre jedinečnú kyticu alebo ich nechajte vyniknúť samostatne. Ľalie predstavujú radosť, presne to, čo doručia každému, kto má to šťastie, že dostane kyticu.

Ružové tulipány

Brilantná kytica ružových tulipánov je dokonalým darčekom pre vašu pravú lásku. Zatiaľ čo každá farba tulipánu má iný význam, ružová má symbolizovať starostlivosť a náklonnosť.

Sedmokrásky

Sedmokrásky nás vždy prinútia myslieť na Kathleen Kelly (Meg Ryan) z You've Got Mail: "Nemyslíš si, že sedmokrásky sú len ten najpriateľskejší kvet?" Biele kvety sú šťastnou pripomienkou toho, že jar je hneď za rohom a že milujete svojho priateľa viac, ako by ste mohli slovami vyjadriť...

Veternice

Anemones, jasný a „chic“ kvet, nie je tradičnou voľbou na Valentína, ale je určite svieža voľba. Jemná a nečakaná rastlina je známa tým, že symbolizuje ochranu a je to skvelý spôsob, ako nenápadne povedať svojmu milovanému, že vám na ňom záleží.

Karafiáty Cotton Puff

Tieto biele nariasené kvety vytvárajú nežnú kyticu. Možu mať síce zlú reputáciu ako smútočný, či supermarketový kvet,ale ich skutočná krása – a jemne korenistá vôňa – rozkvitne v krásnom a jemnom aranžmáne alebo kytici. Stavte na kyticu bielych karafiátov, alebo jemne ružových v obopnutí jemnej zelene.

Tucet ruží

Toto je určite pre tradicionalistov. Tucet červených ruží má príťažlivosť, ktorá ďaleko presahuje jednoduchú krásu a vôňu kvetov. Táto kytica skutočne oslavuje poéziu a mystiku. Existujú toľké mýty, príbehy a legendy, kde červená ruža symbolizuje kutočnú a vášnivú lásku, priazeň a náklonnosť

Takže ak vaša dáma miluje ruže, je v srdci tak trochu romantička! :) Nie je nič lepšie ako toto úžasné gesto, a  množstvo červených ruží, jemne naaranžovaných a starostlivo ručne viazaných.

Dúfame, že budete mať úžasného Valentína. Či už ste ženatý, zasnúbený, chodíte, flirtujete, alebo ste šťastne slobodný. Dúfame, že Vám tento deň prinesie šťastie. Že ak ste romantickí, zobudíte sa na jednu ružu a bonboniéru na vankúši vedľa vás! :) Dúfame, že vo sviežich lupienkoch zväzku ľalií ucítite čistú čistú vôňu lásky. Dúfame, že v záhyboch lupeňov ruží vidíte tieň vášne. Dúfame, že sa Vaši milovaní usmievajú keď otvárajú škatuľku s prekvapením, a že zhlboka vdychujú kvetinové vône krásnej kytice. Že vidia zmysel za gestom, a lásku, ktorú ste vložili do výberu práve tých kvetov, ktoré si daná osoba obľubila.

Práve v tento deň, Vám najmä želáme lásku a pohodu.

LK Team <3