Originálne kytice na Deň rodičov

Čas - ten najkrajší dar

Bez ohľadu na to, či sú to Vaši pokrvní rodičia, alebo niekto kto vo Vašom živote zohral dôležitú rolu a vďaka nemu ste sa stali osobou, ktorou ste dnes - je tento deň oslavou lásky, uznania a vďaky.

Je to krásna príležitosť, ako si spraviť špeciálny deň v kruhu blízkych a stráviť s nimi plnohodnotný čas. O tomto je Národný deň rodičov, a všetkých tých - ktorí sa podieľali na Vašej ceste dospievania.

História

 Národný deň rodičov sa oslavuje takmer vo všetkých krajinách sveta. Organizácia Spojených národov ho vyhlásila za oficiálny deň - uznania, podpory a pozdvihnutia dôležitej úlohy rodičov pri výchove detí na celom svete. 

 Rovnako ako Deň matiek a otcov, aj Deň rodičov je ďalším obdobím v roku, kedy sa rodičom a dôležitým ľuďom vo Vašom živote posielajú pohľadnice, darčeky a neodmysliteľne k tomu patria aj kvety. 

Z našej pestrej ponuky si môžete pre túto špeciálnu príležitosť vybrať z rôznych sezónnych kytíc a boxov.

Je na Vás akú veľkosť, tvar a prevedenie si zvolíte. 

 

My by sme Vám však radi ukázali tie - ktoré by spravili tento deň ešte špeciálnejším. :)

Vyjadrite to kvetmi

Okrem krásneho vzhľadu majú kvety aj osobitné významy - od lásky a úcty, k šťastiu, prosperite, až po uznanie a vďačnosť. 

Fialové “Royal” ruže

Tieto jemné kvety majú mimoriadne obdivuhodnú farbu. Ich nádherný odtieň ukazuje, že Vaši rodičia sú pre Vás ako kráľ a kráľovná a život s nimi je naozaj rozprávkový. :)


Žlté a broskyňové ruže

Žlté ruže boli odjakživa symbolom radosti, veselosti a pevných väzieb. Ak chcete tentokrát prekvapiť mamu a otca a ukázať im svoju hlbokú vďačnosť za to, čo pre Vás urobili, táto žiarivá farba je najlepšou možnosťou, ako vyjadriť svoje pocity.

Oku lahodiaca teplá, broskyňová farba znamená starostlivosť lásku k obdarovanému.

Margárétky

Tieto kvety sú úzko späté s rodičmi, pretože margarétka tradične symbolizuje krásu, pravú lásku a čistotu. Obdarujte svojich rodičov pôvabnou kyticou čerstvých margarétok.

Biela orchidea

Premyslená voľba. Môžete ich darovať v črepníku, alebo ako nádhernú kyticu. 

Orchidey sú jedny z najkrajších kvetov na svete, čo z nich robí ideálnu voľbu na vyjadrenie vašej náklonnosti. Čisto biela kytica orchideí vyjadruje pokoj, harmóniu a porozumenie – najlepšie atribúty silného spojenia. Vyjadrite svojim rodičom všetko najlepšie s úžasným zväzkom bielych orchideí.

Gerbery a tulipány

Gerbery a germiny sú obdarené exotickým vzhľadom a znamenajú radosť, šťastie a obdiv – to najlepšie prianie pre blízkych ku Dňu rodičov. :)

Tulipány boli vždy spojené s významom lásky. Kytica čerstvých tulipánov je ideálnym darčekom pre každého, kto pre vás veľa znamená, či už sú to vaši rodičia, príbuzní, deti alebo priatelia.

Doručenie až domov :)

Ak nemôžete, alebo nestíhate osobne darovať svojim rodičom krásnu kyticu, neváhajte a využite našu službu doručenia v rámci Bratislavy úplne zdarma! :) Aby bol darček ešte osobnejší, doplňte kytičku o sladkú maškrtu pre mamu, či chutné prosecco pre otca. V našej ponuke si môžete taktiež zvolit personalizované venovanie, ktoré Vám do kytičky zakomponujeme.

TU JE NÁŠ VÝBER:

https://www.laskykvet.sk/prosecco-a-pralinky

S láskou LK Team