Svadobné trendy 2023

Výnimočný deň

Svadobná sezóna roku 2023 je už v plnom prúde. Ak si však stále nie ste istí výzdobou, farebnými prevedeniami, alebo štýlom – my Vám radi pomôžeme. Zoženieme Vám aj nemožné, len aby bol Váš deň naplnený výnimočnosťou. Vaše sny splníme, a doprajeme Vám tú najkrajšiu a nezabudnuteľnú svadobnú výzdobu. Robíme to pre Vás! :)

Zostavili sme pre Vás 6 zaujímavých a jedinečných kvetinových trendov. Môžete sa nimi inšpirovať pri výbere „Vášho“ svadobného štýlu.

Neo – mint a lesná zelená

Táto kombinácia je skvelou voľbou pre nevesty, ktoré túžia po prirodzenom svadobnom štýle. Neo mint je trendovou a dizajnovou farbou, ktorá predstavuje módny, ale zároveň jednoduchý naturálny štýl. Pastelová zelená je romantická, jemná a medzi sezónna farba, obľubená najmä od jesene do zimy.

Kombináciou neo-mint s tmavozelenou lesnou určite vytvoríte ohromujúci a prirodzený svadobný vzhľad. Medzi naše obľúbené prvky patria kombinácie bielych záhradných ruží, sukulentov, eukalyptu a krásnej zelene. Nie len vzhľad, ale aj vôňa týchto prvkov navodí atmosféru čistoty a modernej elegancie.

Karamelová a lilac fialová

Karamelová farba vyžaruje teplo, pohodu, letné mesiace, a hrejivosť. Zemité tóny sa stali obľúbeným variantov počas teplých letných, ale aj chladnejších jesenných mesiacov. Hnedá v jej klasickej podobe, karamelová, či naturálna béžová v kombinácii s výraznou lilac fialovou vytvorí na Vašej svadbe bohatú, modernú a zároveň luxusnú atmosféru.

Rovnako ako kvety, aj farby nesú svoju vlastnú symboliku. V tejto kombinácii predstavujú hnedé tóny pocit istoty, stability, tepla a šťastia. Fialová, ktorá dodáva na kontraste a elegancii zas predstavuje prvú lásku, a nefalšované city. V minulosti bola taktiež považovaná za farbu kráľovskej hodnosti, a šľachty.

Kombináciou teplých zemitých tónov s jemnými, ale luxusnými fialovými kvetmi Vašu svadobnú paletu obohatí nie len o hlboký význam, ale aj o pocit výnimočnosti v tento nezabudnuteľný deň.

Champagne a mustard horčicová

Šampanské nie je len obľúbeným prípitkom na svadbách, ale pokrýva aj farebnú paletu výzdoby. Tento trend sa stal veľmi populárnym najmä medzi mladšími nevestami, ktoré vyhľadávajú teplé a luxusne vyzerajúce tóny champagne farby, v kombinácii s horčicovou a svetlou visiacou zeleňou.

Spojením týchto troch farieb vytvoríte na Vašej svadbe tlmený a klasický glam, ktorý dodá celej výzdobe pocit zemitosti a upokojenia.

Odporúčame spojenie mustard a oranžových ruží, v kombinácii so sušenou trávou „bunny tails“ – latinsky: Lagurus Ovatus.

Púdrovo modrá a „aqua blue“

Tieto dva krásne odtiene modrej boli podľa Pantone vyhlásené za :

„Modrý odtieň farby, ktorý vzbudzuje pokoj, dôveru a spojenie. Zvýrazňuje túžbu po spoľahlivom a stabilnom základe, na ktorom môžeme stavať, keď prekročíme prah novej éry“.

Klasická modrá má síce tradičný kráľovský nádych, ale spojenie púdrovo modrej a hlbšej „aqua blue“ je prenádherné nadčasové spojenie, pre každú medzisezónnu svadbu.

My vo Flowers milujeme kombináciu modrej tvídie, krémových ruží a hrachoru vonného, ktoré Vám dodajú naozaj princeznovský pocit. S takouto výzdobou bude Vaša svadba vynikať ľahkosťou, eleganciou, a čistotou. Všetky prvky v spojení s Vašimi šatami, a šatami družičiek jej dodajú na rozprávkovosti a mýtickosti.

Teal, oranžová a zlatá

Teal dodáva elegantný a hlboký pocit luxusu. Táto sýta, zeleno-modrá farba vytvára hĺbku a bohatosť palety. Pridaním zlata a teplých pomarančových odtieňov dotvára pocit tepla, navodzuje vôňu prvých jesenných vánkov, a tým podčiarkuje sofistikovanosť tejto výnimočnej farebnej kombinácie, vhodnej pre chladnejšie mesiace.

My odporúčame kombináciu striekaného lístia v burnt orange farbe, prepojeného s kvetmi v hlbokej modrej. Kombinácia sa dá dotvoriť podľa Vašich predstáv, krémovými ružami, pomarančovými doplnkami, sušenými kvetmi v naturálnych farbách, či visiacou zeleňou.

Červená, korálová a čierna

Červená, farba lásky a vášne, je dokonalá svadobná farba. Živá korálová bola Pantone farbou roku 2019 a stále zostáva obľúbeným a trendovým tónom v rôznych farebných kombináciach. Spojením sýtej červenej s korálovou získate teplú a romantickú svadobnú atmosféru. Doplnením klasického čierneho tónu môžeme túto farebnú kombináciu použiť na tradičné i moderné svadby v ktoromkoľvek ročnom období.

Milujeme kombináciu koralových pivónií, s červenými ružami a ruscusom

Veríme, že ste sa inšpirovali a vybrali ste si svoj vysnený štýl. Tešíme sa, kedy Vám tento sem budeme môcť zrealizovať. Neváhajte nás kkontaktovať, a my sa o Vašu vysnenú svadbu postaráme! :)

LK TEAM