Svieže jarné novinky

S kvetmi je každý deň krajší

Jar sa blíži, no dni sú ešte stále občas zamračené, a chladné. Preto Vám chceme predstaviť naše krásne novinky, ktoré rozoženú naozaj každý jeden mráčik! :)

Mať doma nádhernú sviežu kyticu vo váze, zaručene navodí lepšiu náladu a pripomenie, že krajšie a teplejšie jarné obdobie sa blíži.

Svet sa pomaly prebúdza, príroda nám opäť ukazuje svoje čaro. Tento rok sme si dali záležať, a vymysleli sme si pre Vás tie najkrajšie farebné kombinácie, zloženia rôznych sezónnych kvetov a netypické prevedenia - ako rôzne aranžmány, boxy, alebo len tak - kvietky do vázy.

Kvetinové boxy

Môžu byť považované za symbol lásky a starostlivosti, ale môžu tiež sprostredkovať mnoho ďalších emócií: od radosti, šťastia, uznania a náklonnosti až po súcit, vďačnosť alebo ospravedlnenie. Kvety nám môžu pomôcť dokonale sprostredkovať naše pocity, spôsobom, ktorý nedokáže žiadny iný predmet. 
Box je jedinečný, netypický a vydrží veľmi dlho ak sa o kvietky správne staráte.

Nádych jari

S príchodom jari sa spájajú pestré pastelové farby, svieža vôňa, tulipány, či iné sezónne kvietky. Aby sme vám kúsok jari a slnka priniesli domov, do kancelárie, alebo do vestibulu vašej firmy - rozhodli sme sa spojiť práve tieto aspekty, a vytvoriť pre vás tie najkrajšie jarné kytice.

Fuksiové gerbery, ktoré sa veselo usmievajú z luxusného ružového papiera a prinášajú so sebou veľkolepé a srdečné gesto!

Obľúbené tulipány

Tulipány vydržia asi sedem dní po rozkvitnutí. Majú veľmi jemné stonky, preto s nimi pri vkladaní do vázy odporúčame zaobchádzať opatrne. Vaše tulipány vydržia dlhšie, ak stiahnete listy ktoré sú blízko vody, zabránite tak množeniu baktérií vo váze.

Tulipány vo váze:

  • Každé dva dni potrebujú čerstvú studenú vodu 
  • Pri výmene vody odrežte každú stonku pod uhlom 45 stupňov
  • Stonky skracujte o cca 2cm
  • Zrezané stonky umožňujú lepšiu hydratáciu kvetu

Tento prekrásny kvetinový box je absolútnym hitom! Tvoria ho kvety prekypujúce životom a láskou :) svojou farbou a zložením kvetov so sebou prináša tie najkrajšie pocity lásky. Nezvyčajné tulipány, gerbery povedia za Vás Ľúbim Ťa! :)
Kvetinové boxy doručujeme len v Bratislave a v Trenčíne - prípadne v ich okolí (do 20km). Nie sú vhodné na prepravu "Kuriér Slovensko" 

Starostlivosť o box je veľmi jednoduchá - obsahuje floristickú hubku s vodou, ktorú treba polievať 0,5dcl vody (záleží od veľkosti boxu) každé cca 2-3 dni, to isté sa vzťahuje na všetkyostatné boxy ktoré máme v ponuke! :)

V ponuke tiež nájdete iné prevedenia a veľkosti, alebo si jednoducho zavolajte - a my Vám spravíme mix podľa Vašich predstáv.

LK Team