Tip: Aká kytica je pre koho vhodná?

Kvetinové potešenie pre priateľov

Pri výbere kytíc pre priateľov sa väčšina z Vás upriamuje na krásne - svetlé kvety, ktoré evokujú radosť zo života. Niečo čo Vám pripomína spoločné momenty, zážitky a vyzdvihuje Vaše priateľstvo.

Odporúčame kyticu plnú slnečníc v hravých farbách, ktoré rozžiaria deň. Slnečnice pripomínajú slnko, teplo a hrejivý pocit - tak ako Vaše priateľstvo a teplo ktoré Vám dotyčná osoba prináša do Vášho života. :-)

Našim tipom pre Vás je kytica "Best Day", v ktorej nájdete nádherné slnečnice, hortenziu, lisianthus a karafiáty.

Ak sa Vám žiada niečo extravagantnejšie, v kontrastných farbách pre potešenie priateľa či blízkej osoby, skúste siahnuť po netypických aranžmánoch. Napríklad kvetinový box obsahujúci ružové ruže a svieže žlté germiny podčiarknuté pastelovými tónmi ostatných kvetov a sviežou zeleňou. Do boxu sa dolieva 1dcl vody, približne každé dva dni a kvietky krásne držia.

Z lásky pre lásku

Hlboký nádych, výdych. Zamyslieť sa nad jej obľubenými farbami, kvetmi, či vôňou. Aj toto prechádza nejednému mužovi v hlave, pri výbere tej "pravej". Kytice. :-) Preto sme tu, aby sme Vám poradili. Pre Vašu divožienku odporúčame staviť na klasiku luxusných červených ruží a siahnuť po kytici "Ruža". Naopak, pre jemnejšiu vílu zas odporúčame nežné ružové kvietky v kytici "Love me tender"

Premyslený spôsob ako povedať "PREPÁČ" 

Priznávame, aj nám sa už zopár krát stalo že sme sa chceli ospravedlniť, ale nevedeli sme ako. Chceli sme niečo premyslené, niečo krásne v závoreň smutnej chvíli. Horkosladký pocit ospravedlnenia pri darovaní kytice - ako z filmu? :-) Romantického samozrejme, s "happy endingom". Nezúfajte, a skúste to tiež. Je to sofistikovaný spôsob ako povedať "je mi to naozaj ľúto". 

Niekto ako ty, je pre mňa naozaj dôležitý - "Someone like you", aj tak sa volá nádherná kytica v ružových tónoch zložená z mixu kvetov: ranunculus, karafiáty, chryzantémy, gerbery - doplnená o ostatné sezónne kvety. 

       

Príjemná sladká vôňa opantávajúca zmysly v nádhernej kytici bohatých kvetov matthioly, je zaručený spôsob ako povedať láska prepáč. Matthiola symbolizuje šťastie a radosť. Jej kvety predstavujú rôzny význam...Napríklad červená znamená vášeň, ružová symbolizuje čistotu a biela úctu. My však odporúčame žlto - oranžové kvietky, ktoré prinášajú šťastie a odpustenie. 

Dosť bolo smútku! Poďme spolu osláviť narodenie bábätka :-)

Tu nie je o čom. Všetci sa tešia na "baby shower", nesú špeciálne darčeky, drinky, koláče, alebo drobnosti pre budúcu mamičku a otecka. Vy premýšľate ako sa odlíšiť, byť kreatívny ale zároveň potešiť oboch rodičov? Siahnite po prenádhernom boxe v tvare detskej kolísky, ktorým potešíte oboch. Nájdete ju v dvoch farbách plnú žiarivých kvietkov. 

   

Všetko najlepšie! Gratulujem! 

Netradične - tradičné darčeky k narodeninám, či promóciám alebo oslavám nejakého úspechu boli odjakživa kvety. Pre mladšie slečny odporúčame náš meštek s nežnými gypsomilkami, ku ktorému si môžete vybrať ľubovoľné venovanie, či chutné pralinky z našej ponuky. No ak chcete maškrty nahradiť niečim iným, pozrite sa na náš sladký box v tvare cukríku.

Pre svoju maminku, babičku alebo iného rodinného príslušníka - odporúčame siahať po elegancii a kvetoch, ktoré symbolizujú úctu a vďačnosť. Niečo menej extravagantné, ale za to rovnako očarujúce a netradičné. Pozrite sa na naše kvetinové aranžmány v zaujímavých boxoch. Prevedenia v púdrových a pastelových farbách, je vhodný darček pre staršie generácie.

 

Oslávme výročie a tešme sa na svadbu!

Dovoľte nám, aby sme Vám pomohli s výberom dychberúcej kytice pre Vášho partnera, ktorú sme ochotní doručiť až k dverám. :-) Inšpirujte sa našimi dvoma prevedeniami kytíc v jemných a výrazných farbách. Elegantná kytica "Ivory elegance" vyjadruje lásku a priateľstvo. Nádherné biele germiny a lisianthus vyniknú medzi sviežou zeleňou a spestria deň Vašej milovanej. 

Druhým, farebnejším variantom je kytica "Za tvoju lásku". Treba popis? :-) pozrite sa sami na žiarivé farby ruží, gerbery a milých karafiátov. 

V našej ponuke taktiež nájdete  krásne svadobné kytice v rôznych farbách, prevedeniach a veľkostiach. Exkluzívne svadobné kytice spolu s pierkom Vám samozrejme v prípade potreby pripravíme priamo na mieru, spolu s celou výzdobou. Stačí nás kontaktovať telefonicky alebo si dohodnúť stretnutie prostredníctvom emailu: viki@flowersdrive.sk

    Dúfame, a veríme že sme Vám aspoň trochu uľahčili výber jednotlivých kytičiek a aranžmánov na rôzne udalosti, sviatky...oslavy. Každá spätná väzba nás posúva daľej, neváhajte a dajte nám vedieť kedy ste koho potešili, a aké boli ohlasy :-) 

Ďakujeme, Váš LK team!