Valentínske kytice

Neodmysliteľným symbolom lásky je odjakživa ruža. Červená ruža je klasika, ktorou nič nepokazíte. Už starí Gréci vnímali ružu, ako symbol lásky, zamilovanosti a náklonnosti k druhému človeku. Podľa legendy, sa z bielej ruže stala červená po tom, ako si bohyňa Afrodita pichla tŕň ružového kríka do prsta keď bežala za svojou láskou Adonisom.

luxusná kytica ruží

Túto klasiku viete nahradiť aj krásnymi žltými, či smotanovo bielymi ružami.

lružové ruže

Kytice zo sedmokrásiek sú nádhernou nežnou voľbou. Jemné kvietky v kombinácií s výrazným prvkom ako je napríklad slnečnica a poľné kvety - dokonalá kytička.

Žltá a oranžová pre jasnejší februárový deň? Slnečnice. Tieto veselé krásky v kombinácii s inými žiarivými kvetmi, môžete darovať svojej mame, priateľke...babičke. Sú rovnako výnimočné, ako slniečko v chladný mesiac, preto neváhajte a darujte so svojou láskou aj kúsok tepla v podobe tejto krásnej kytice.

Kytica Slnečnica

Tí z Vás, ktorí sa neboja experimentovať skúste siahnuť po fialových a ružových orchideách. Tieto jemné, ale zároveň exotické kvety sú krásnym darčekom a na rozdiel od bežnej kytice, Vám orchidey môžu vydržať roky a kvitnú každú jar, ako špeciálna pripomienka Vášho vzťahu. :-)

extravagantná kytica

S príchodom jari, nastáva obdobie tulipánov. Vyskúšajte jednoduchú a zároveň krásnu kyticu zloženú len z pestrofarebných tulipánov. Týmto krokom nič nepokazíte, len vyčaríte usmev na tvári Vašich blízkych. Síce každá farba tulipánu nesie iný význam, my Vám s láskou hovoríme - ružové symbolizujú náklonnosť a starostlivosť.

Exkluzívne tulipány

Prajeme Vám hlavne veľa lásky! Ľúbte sa každý deň....

LK Team