Valentínsky špeciál - limitované novinky!

Tip pre Vás

Objednajte si skôr, a vyhnete sa zbytočnému stresu a náháňaniu. Tí, ktorí si objednáte do 5.2.2023, máte kytičky za výhodnejšie ceny, a tiež istotu, že stihnete limitovaný počet kusov! :)

Tieto produkty doručujeme v období Valentína od 11-14.2.2023 s objednaním vopred.

Odporúčané odberové miesta: 
- naša centrála na GALVANIHO 2/A
- náš kios v TRŽNICA NIVY - Nivy centrum
Ak nenájdete medzi osobnými odbermi možnosť vyzdvihnutia na Vašom obľúbenom flowers pointe, je to zrejme z dôvodu preťaženia prevádzky a preto sme na nejaký čas danú prevádzku vypli z možnosti osobného odberu. Stále ju však nájdete otvorenú s hotovými a pripravenými kyticami.

Zastavte sa aj bez objednania, kytice pre Vás budú pripravené
aj priamo na našich pobočkách!

Nežné novinky, pre Vašu milovanú...

Tento rok nájdete v našej ponuke naozaj pestrý výber kytíc a rôznych aranžmánov. Dali sme si záležať, aby sme potešili každú vekovú kategóriu, nežnú romantičku, alebo aj odvážnejšiu žienku.

Doprajte jej luxus v podobe nádherných nežných kvetov, skvelého prosecca, či sladkej pralinky. :)

Nežná kytica v púdrových farbách je vyjadrením romantickej lásky, alebo lásky, ktorá je ešte na začiatku svojej cesty. Ak je vaša milovaná síce romantická, ale má rada pestrejšie farby, skúste siahnuť napríklad po tejto alternatíve.

Limitovaná edícia - pre odvážnu žienku v horúcich farbách

Náš postoj k farbám je do značnej miery spojený s kultúrnymi tradíciami a symbolikou, ktorá sa formovala počas mnohých tisícročí. Ale keďže každá generácia ľudstva má svoje vlastné symboly a významy červenej, sú názory v modernej kultúre občas rôznorodé a protichodné.

Pár faktov:

  • Zastupuje silné emócie – predovšetkým vášeň, ale aj hnev...
  • A zároveň je červená symbolom sexuálnej energie, lásky a vitality (nevesty starých Slovanov nosili červené šaty).
  • V kresťanskej kultúre je červená symbolom posvätnej obete.
  •  Často sa považuje za výnimočnú, slávnostnú alebo kráľovskú farbu. 
  • Je to najstaršia farba sily.
  • Červená je varovaním pred nebezpečenstvom a možnou hrozbou.
  • Predstavuje teplo, žiar a oheň.
  • Ľudia, ktorí vyhľadávajú červenú, sú cieľavedomí a nemajú problém s prekonávaním prekážok. Sú odhodlaní, vytrvalí a odvážni.

Elegancia pre pani manželku

Ukážte jej aká je dôležitá, a darujte jej jeden z našich krásnych elegantných boxov, vyrobených s láskou od nás pre vás. :) Nájdete ich v rôznych farbách a veľkostiach.

Boxy pozostávaju z exkluzívnych, ale najmä luxusne vyzerajúcich mixov v zemitých, či viac odvážnych tónoch. Sú honosné a neodmysliteľne sa stanú srdcom vašej obývačky, alebo vstupnej haly! :)

" Ruže v nezvyčajnej karamelovej farbe, svieža hortenzia a modré tulipány spolu zahrajú pesničku lásky "

Nezabudnite že....

Fotografia tohto produktu je reálne zobrazenie kytice, ktorá bude doručená po uskutočnení Vašej objednávky. Prípadné zmeny vo výzore kytice, ktoré môžu nastať v dôsledku chýbajceho kvetu alebo jemne odlišnej farby, budeme s Vami konzultovať telefonicky. V prípade, že máte požiadavku na akúkoľvek zmenu vy, neváhajte ju komunikovať priamo do poznámky na konci objednávkového procesu alebo nás kontaktujte telefonicky.

Tešíme sa na Vaše objednávky!

S láskou

LK Team