Vianoce v Láskykvet

Magickú atmosféru podporia typické farby, ako červená, zlatá, biela či zelená. Nezaostávajú ani modernejšie prevedenia v kombinácií s hnedými, oranžovými, fialovými a modrými odtieňmi.

Ak ste skôr typ, ktorý preferuje jemný štýl dekorácií a Vaša obývačka dýcha chladnými tónmi, nesmie u Vás chýbať biela, strieborná, krémová, či prírodné dekorácie.Biela farba bola vždy číslo jedna pri vianočnom dekorovaní. Evokuje nám sneh, čistotu a pokoj.

Kytice vo svetlých farbách obohatené o sýty prvok v odtieni tmavomodrej, zelenej, fialovej či bordovej sú krásnym doplnkom do Vašej obývačky. Takéto typy kytíc sa nádherne vynímajú v neutrálnom - čistom vianočnom štýle a dodávajú mu na elegancii.

vianočný box

Aj pre tých z Vás, čo máte radi teplejšie odtiene máme inšpiráciu. Medená, hnedá, typická zlatá, oranžová – alebo odtiene červenej, Vám dodajú príjemný pocit tepla a útulnej atmosféry vo Vašich domovoch. Tento typ výzdoby môžete doplniť o vianočnú ružu, alebo kyticu v zemitých farbách.

vianočná kytica

K tradícii Vianoc neodmysliteľne patrí veniec. Ten môže byť zavesený na dverách, alebo položený na stole v podobe ikebany so štyrmi sviecami.

Aj tento rok sú obľúbeným vianočným trendom drevené dekorácie prírodného štýlu, podčiarknuté výrazným prvkom. Tým však nemusia byť iba trblietavé elementy, veľké zlaté hviezdy, či ligotavé gule. Práve naopak, čoraz viac populárnymi sa stali prvky sýtozelenej/smaragdovej – vetvičky z ihličnatých stromov, eukalyptus, cezmína, brečtan, ale aj nadýchaná bavlna pripomínajúca snehovú pokrývku. :-)

Prírodné vence majú u nás špeciálne zastúpenie. Sú vyrábané s láskou a obsahujú voňavé materiály.    V našej ponuke si môžete vybrať jemnejšie, ale aj výraznejšie adventné vence, ktoré rozžiaria Váš štedrovečerný stôl.

Prírodný veniec na dverePrírodný adventný veniec

Doplňte svoju výzdobu našim dlho-trvácnym vencom na dvere, alebo si vyberte z ponuky prírodných minimalistických, v zemitých tónoch.

Trvácny veniec na dvere

Pre milovníkov vianočného punču máme krásny prírodný veniec na dvere s pomarančmi, škoricou a jabĺčkami.

Veniec na dvere

Interiér zahalený do vône eukalyptu a ihličia? Neváhajte a obdarujte seba a svojich blízkych krásnou kyticou Bavlna alebo Cezmína z našej ponuky. 

Vôňa vianoc

No nezabúdame ani na tých najmenších, preto sme si pre Vás pripravili roztomilé postavičky z dreva v rôznych veľkostiach – kúzelný darček pre veľkých aj malých. :-)

Hracia skrinka - vlak Luskáčik

Prajeme Vám krásne Vianoce!

LK Team