"Workspace" a prínos kvetov

Prečo si vybrať kvety do firemného priestoru?

Kvety a okrasné rastliny zvyšujú hladinu pozitívnej energie a pomáhajú ľuďom cítiť sa bezpečne a uvoľnene. Udržiavanie kvetov okolo domu a na pracovisku, výrazne znižuje úroveň stresu človeka! :)

Dekoratívna hodnota čerstvých kvetov a rastlín je zrejmá – môžu urobiť akýkoľvek priestor príjemnejším pre návštevníkov a ľudí, ktorí ho obývajú, alebo navštívia.

Kvety a kvetinové aranžmány, ponúkajú okrem premysleného dizajnu interiéru, aj energizujúci a živý akcent vášho domova a kancelárie. Pošlite kyticu kvetov svojmu blízkemu pracujúcemu v kancelárii a zdvihnite mu náladu.

Jednoducho, vďaka prítomnosti kvetov sa ľudia cítia šťastnejší a aktívnejší. To je to, čo kvety ponúkajú vašej kancelárii: výrazne zvyšujú spokojnosť vašich zamestnancov.

Prostredie bez stresu

Byť v blízkosti kvetov, alebo užívať si ich pohľad zlepšuje náladu a znižuje stres. Pomáha uvoľňovať dopamín, chemickú látku v našom mozgu, vďaka ktorej sa cítime dobre a motivuje nás. Byť svedkom krásnych a svetlých kvetinových aranžmánov počas nudného dňa môže zaručene zlepšiť náladu.

Kytica obsahuje (Priemer kytice: 25-30cm) :
5ks biela germinka
2ks chryzantéma modra
1ks eustoma
2ks eucalyptus robusta

Udržujte ich čerstvosť

Každé prostredie je zdravé a ideálne pre kvety, keď je v ňom dostatok čerstvého vzduchu, a slnečného svitu. Kvety absorbujú toxíny ako oxid uhličitý a pomáhajú znižovať znečisťujúce látky vo vzduchu. Pomáhajú zlepšovať kvalitu vzduchu a dodávajú okoliu sviežosť.

Stimuluje kreativitu

Byť obklopený kvetinovými aranžmánmi môže znížiť stres a pomôcť zamestnancom relaxovať a vkĺznuť do kreatívneho režimu, navodiť nové fantázie a zvýšiť úroveň výkonu.  Podnecuje vašu predstavivosť a prináša zábavné a farebné nápady na stôl.

Darujte kolegom "Pekný deň" vo forme malej kytičky, a kávy na stôl. Určite Vaše gesto ocenia.

Jedinečné zladenie dvoch voňavých zážitkov v jednom balení? Doprajte niekomu túto kombináciu čerstvých kvetov a chutnej kávy a darujte im pekný deň ;) Tentokrát sme stavili na dokonalé potešenie a zamerali sa na všetky zmysly. Potešíme zrak, chuť, hmat aj sluch v momente, keď zavolá náš kuriér s informáciou: "Mám pre Vás darček".

Vplyv na Vaše zdravie

Existujú aj dôkazy, ktoré naznačujú, že kvety môžu tiež pomôcť znížiť stres v práci, znížiť krvný tlak a dokonca znížiť absenciu, čo z nich robí úžasný doplnok každej kancelárie. 

Čerstvé zelené, a svetlé kvety pomáhajú znižovať stres. Farebný, hravý a výrazný kvet zas zvyšuje produktivitu.

Kytička z poľných kvetov, v obopnutí eukalyptu naopak môže pomôcť znížiť chorobnosť a absenciu.

Kytice, a kvetinové aranžmány robia pracovné priestory atraktívnejšie aj pre uchádzačov o zamestnanie. Kvetinová vôňa čistí vzduch. Snop kvetov pomáha znižovať hladinu hluku. Kvetinové vázy môžu podporiť kreativitu...

Firemné kvetinové aranžmány nie sú ideálne len pre kancelárie; dodávajú neskutočné čaro aj firemným akciám. Kvety sú nevyhnutnou súčasťou výzdoby akéhokoľvek podujatia a majú veľký vplyv na firemné stretnutia kolegov, či s dôžitými partnermi. Každá udalosť, od uvedenia produktov na trh až po obchodné konferencie, má jedinečnú atmosféru. 

Obchodná akcia

Obchodné akcie majú byť elegantné, noblesné, štýlové a očarujúce. Preto, potrebujete jednoduchý, ale krásny firemný kvetinový aranžmán, ktorý bude ladiť s témou. Nájdite dokonalé elegantné kvety, vďaka ktorým bude vaša udalosť nezabudnuteľná a pozoruhodná.

Zlepšujú pozornosť

Predstavte si, že ste spustili nový produkt a chcete, aby si ho ľudia vyskúšali, tak čo urobíte? Umiestnite firemný kvetinový aranžmán tak, aby ste upútali pozornosť zamestnanca, či obchodného partnera - na miesto kde sa produkt nachádza. Podobne ho môžete umiestniť na pódium alebo na obchodný stôl, aby ste pritiahli pozornosť tam, kam potrebujete.

Existuje mnoho ďalších dôvodov, prečo si kúpiť kvety na firemné akcie, alebo ich začleníte do svojich zasadacích miestností. Pri vyberaní kvetov by ste mali zvážiť rozhovor s firemným kvetinárom a získať informácie o kvetinovom vzore, ktorý bude vyhovovať vašej firemnej predstave.
Najobľúbenejšie firemné kvetiny sú orchidey, tulipány, ľalie, ruže a hortenzie. 
LK Team.
Community Verified icon