Meniny Adolf - význam mena - 17.jún

MENINY MÁ

Adolf

17.jún

Mužské meno Adolf má germánsky pôvod a jeho význam je "ušľachtilý vlk". Osobným číslom tohto mena je 7 - Tajomnosť.  Ich šťastné farby sú zlatá, modrá, hnedá, oranžová. Ochranné rastliny ľubovník, bobkový list a borák, ochranné kamene jantár, topás a olivín. 

Týchto mužov ovplyvňuje planéta Slnko. Sú dosť nevyrovnaní, panovační a náladoví. Adolfovia radi trávia svoj voľný čas v spoločnosti. Títo muži pôsobia distingovane a vierohodne. Vedia si ľahko získať sympatie ľudí a urobiť nezabudnuteľný dojem. Adolfovia sú prelietaví, majú veľa záľub a nikdy nedokážu robiť iba jednu činnosť.  Výbornú majú pamäť a sú zvedaví. Nič nedokončia, do čoho sa pustia. Adolfovia chcú vždy viesť ľudí a radi kritizujú druhých. Ale ak vycítia neoprávnené obvinenie, budú sa snažiť vždy to vyriešiť. Majú dobré myšlienky, majú pozitívny postoj k veciam, teda nebudete ľutovať ak mu pomôžete. 

Majú úžasnú životaschopnosť a napriek tomu, že vedú nepravidelný život a pracujú nárazovito, zachovávajú si vzácnu rovnováhu.

Toto meno je vhodné pre Rakov, Býkov, Levov a Blížencov. 

Zoznam ďalších menín

Žiadna položka