Meniny Alfonz - význam mena - 28.janúar

MENINY MÁ

Alfonz

28.janúar

Mužské krstné meno Alfonz má nemecký pôvod a v preklade znamená "pripravený na boj". Obľúbené farby Alfonzov sú zlatožltá, modrá a medená. Ochranné rastliny sú mak a nechtík, ochranné kamene jantár a olivín. Osobným číslom tohto mena je 1 - Vodca.

Títo muži sú stále v pohybe. Alfonzovia sú milí, šarmantní, plní energie a nad ťažkosťami sa netrápia dlho. Radi trávia svoj čas v spoločnosti medzi ľuďmi. No niekedy žijú rozdvojení život. Jedna časť ich osobnosti je otvorená a druhá osobná. Sebadôvera týchto mužov je dosť vysoká, čo im niekedy neprospieva. Ich problémom je, že nevedia byť občas nestranní.  Keďže Alfonzovia sú veľmi aktívni ľudia, sa veľmi chcú prepracovať k úspechu. No málokto vie využiť svoj talent. 

Už odmalička vedia, v akej oblasti chcú byť zamestnaní. V práci sú veľmi usilovní a vždy si plnia svoje povinnosti. Alfonzovia sú kreatívni muži, preto sa často z nich stávajú bádatelia, výskumníci, projektanti. 

Ich zdravie je priemerné. Ale ak budú si dávať pozor na svoj tráviaci systém, budú mať zdravie v poriadku. 

Toto meno v spojení znamení Váh, Strelca alebo Ryby zapríčiní, že Alfonzovia nič príznačné a stále nedosiahnu, kvôli ich ľahkomyseľnosti a neposednosti. Preto by sa malo toto meno skombinovať so silným znamením - Baranom, Býkom, Pannou, alebo Kozorožcom. 

Zoznam ďalších menín

Žiadna položka