Meniny Anna, Hana, Anita- význam mena - 26.júl

MENINY MÁ

Anna, Hana, Anita

26.júla

Ženské meno Anna má hebrejský pôvod a jej význam je "milá", "milostná". Tieto ženy sú hrdé, intuitívne, dynamické a majú pevnú vôľu.

Svoju dobrú pamäť využívajú len vtedy, keď sa im to hodí. Dokážu byť panovačné a dosť prefíkané, no nikdy nie sú zúfalé. Ale vedia poriadne trucovať a zlostiť sa, keď sa im niekto nepoddá. Málokedy dokážu povedať, čo si v skutočnosti myslia. No málo sa dajú ovplyvniť. Neúspech ich ľahko nepoloží.

Ženy s týmto menom sú veľmi zvedavé. Najviac milujú samých seba a chcú sa dostať do popredia za každú cenu. 

Šťastné farby sú tmavomodrá, červená a ružová.
Ochranné rastliny palina dračia, puškvorec, bazalka.

Ženské meno Hana má hebrejský pôvod a jej význam je "milá", "milostná". Hanka je milá, veselá osôbka, s iskričkami v očiach a postupne, ako rastie, udivuje múdrosťou.

Tieto ženy sú veľmi otvorené, dynamické, intuitívne a hrdé. Robia všetko preto, aby boli centrom pozornosti. Vedia byť zvedavé, nadané a majú vynikajúcu pamäť. Len tak ich ľahko nikto neovplyvní. Sledujú pozorne, čo sa okolo nich deje a vyvodzujú si zo všetkého vlastné závery. Rodičov však prekvapia, a najmä otca, vrtochmi a trucovitosťou.

Dupnú si nohou a myslia si, že môžu mať všetko hneď a zaraz. Majú v sebe veľa súcitu a emotívnosti. Nedokážu sa otvoriť ľuďom, pokiaľ im poriadne nedôverujú. Vedia byť dosť zlostné, keď sa im niekto nepoddá. Neúspech nie je pre nich problém. Pretože určite dosiahnu svoj cieľ.

V škole im to síce páli, ale chodiť do školy a stretávať sa s učiteľmi, ktorí sa im nepáčia, ich unavuje. Keď sa raz rozhodnú pre kariéru, tak ich uvidíte prostredníctvom médií minimálne ako slávne umelkyne, vyhľadávané vedkyne alebo úspešné političky či manažérky. 

Šťastné farby sú tmavomodrá, červená a ružová.
Ochranné rastliny palina dračia, puškvorec, bazalka.

Zoznam ďalších menín