Starostlivosť o izbové rastliny

Jednoduché rady a tipy ako sa starať o izbové rastlinky a pomaly ich pripravovať na zimné obdobie.

V článku nájdete 9 základných krokov, ktoré zvládne naozaj každý! :)


5 inšpirácií na kyticu zo záhrady: Ktorá by vás potešila najviac?

Pozrite sa s nami na pár jednoduchých, ale za to krásnych kytičiek, ktoré si viete spraviť aj samé! :)

Ak záhradku nemáte, alebo vám niektoré kvety chýbajú - nebuďte smutní a zastavte sa na Galvaniho 2/A, kde na vás jedna veľká čaká so zľavou 30% na všetky neviazané rezané kvietky!


Leto ešte nekončí - novinky a krásna hortenzia

V  našej ponuke pribudli krásne kytice s odkazom - že leto nám ešte nekončí.  Môžete si vybrať kytice v sviežich farbách, elegantné či roztomilé boxy alebo premyslené darčekové sety.

Ponuka je doplnená o nové mixy obľúbených hortenzií, ktoré potešia nie len dámy ale aj pánov.

Pozrite sa sami! :)


Neskoré leto v záhrade

August je typickým mesiacom zberu plodov. Slnečné a teplé dni sú sprevádzané rozkvetom mnohých rastlín. Okrem bohatej úrody a zbierania zrelých plodov vás čaká aj výdatné zavlažovanie, zostrih kríkov, živého plotu a starostlivosť o trávnik.


Medzinárodný deň priateľstva

Túto nedeľu 30. júla je Medzinárodný deň priateľstva. Naši priatelia sú tí, ktorí s nami držia v dobrom aj zlom, tí, ktorí sú tu, keď ich potrebujeme, a pre ktorých sme tu my, keď nás potrebujú.


Krásne kytičky na Deň rodičov

Spravte radosť svojim rodičom, a potešte ich krásnou kytičkou z našej ponuky. 

Už zajtra je deň, kedy môžete svojim rodičom ukázať ako Vám na nich záleží a prejaviť im uznanie a úctu za to, že sú jednými z najdôležitejších ľudí vo Vašom živote. :)


Inšpirácie na Deň otcov

Deň otcov je čoskoro za rohom! Čokolády a priania sú overenou klasikou, ale čo tak kvety? Dcéry, priateľky, manželky a všetky ženy - poďme spolu normalizovať darovanie kvetov opačnému pohlaviu! :-)


“Married in the month of roses – June, Life will be one long Honeymoon.”

Sme takmer v polovici roka a teplé dni nám klopú na dvere. Je tu jún, mesiac plný slniečka a krásnych pestrofarebných kvetov. Jún je skvelým mesiacom pre zdobenie si príbytkov sezónnymi kvetmi, ale tiež ich môžete posielať ako letné darčeky. :)

Hovorí sa, že názov mesiaca jún pochádza z gréckeho “Junno”. Junno bola bohyňou manželstva. Aj z toho dôvodu je jún tradične považovaný za najlepší mesiac na svadbu. :)


V čom sa líšime od konkurencie

Už od počiatku dbáme na kvalitu a spokojnosť našich zákazníkov. Hlavným cieľom je Vám prinášať niečo iné, niečo čo ešte na Slovensku nebolo.


Ako vznikla Kvetinová princezná

Začiatky boli ťažké, mali sme len víziu a pár fotiek v telefóne. O kvetinovom biznise som vedela len veľmi málo, ale bola som odhodlaná priniesť na Slovenský trh niečo unikátne. Otvárali sme v prvom najväčšom lockdowne. Dnes som Vám a celému môjmu tímu vďačná, že sme to zvládli. Napredujeme, rozširujeme sa, a sme tu pre Vás, tak ako ste tu boli Vy pre nás počas ťažkých období, ktoré sme spolu prežili. Ďakujeme Vám.