Donáška prémiových kvetov v Bratislave

Predstavujeme Vám prémiové kvety, vďaka ktorým budú Vaše kytice dlhotrvácne a krásne. Zaručujeme Vám pestrú škálu nádherných kytíc, boxov a sezónnych aranžmánov, v tej najlepšej kvalite. Sme autentické kvetinárstvo s dovozom v Bratislave a v Trenčíne, neváhajte sa pozrieť na náš výber, robíme to pre Vás! :)


Máj lásky čas - a ako sa správne starať o orgován

Po bláznivom aprílovom počasí prichádza skutočná jar. Piaty mesiac v roku je obdobím, kedy mnohé obľúbené kvety na svete ožijú a podelia sa s nami o svoje krásne farby a vône, aby nám pripomenuli, že leto prichádza a zima je naozaj za nami. :-)


Privítajte s nami Veľkú noc

Sviatky jari oslavovali už naši pohanskí predkovia. Prví kresťania preto pochopili, že je oveľa jednoduchšie pohanský sviatok pokresťančiť, než ho zakázať. V náboženstve tak Veľká noc nadväzuje na židovský sviatok Pesach, ktorý pripomína vyslobodenie Izraelitov – na čele s Mojžišom – z otroctva po starovekých 10 ranách egyptských


Tip: Aká kytica je pre koho vhodná?

Premýšľate aká kytica je vhodným potešením pre Vašu priateľku, babičku, či manželku? Lámete si hlavu nad tým, aký aranžmán zvoliť na pracovnú akciu, kolaudáciu alebo ,,baby shower" ? Poďte sa s nami pozrieť na tipy a rady, ktoré Vám uľahčia výber z našej ponuky prenádherných kytíc, na rôzne príležitosti! :-)


Ako u nás nakupovať

Naša vízia je jasná. Jednoduchosť, kvalita a expresnosť. Stačí, ak sa po ceste autom zastavíte v jednom z našich Drive in kvetinárstiev, kde si z pohodlia vozidla prevezmete kyticu, a môžete pokračovať ďalej. Nie je to skvelé? Bez zbytočného čakania v rade, stresu a časového obmedzenia


Príchod jari a narodeninovo - kvetinový kalendár

Prvé jarné kvety začínajú kvitnúť už v chladnom období, a to koncom januára. Medzi ne patria - krokusy, pôstne ruže a snežienky. 

Tradičné jarné kvety ako tulipány, narcisy či hyacint - začínajú kvitnúť až koncom marca. Iné zas potrebujú oveľa viac slnka a kvitnú v máji, alebo v polovici júna. Sem radíme zvončeky, ruže, pivonky a orgován.


Medzinárodný deň žien a kvety

Medzinárodný deň žien každoročne pripadá na 8. marca. MDŽ predstavuje sociálny status a rovnoprávnosť žien, po celom svete. Dnes vnímame darovanie kvetov ako tradíciu. Tá sa datuje od začiatku 20. storočia. Sviatok žien - je oslava úspechov vo všetkých životných sférach nežného pohlavia. Od sociálnych, po ekonomické, politické a kultúrne. V neposlednom rade posilnenie práv a postavenia žien v spoločnosti.


Valentínske kytice

Valentín je čoskoro tu, a muži si pomaly, ale isto kladú otázku ktorý kvet je ten pravý. :-)
Samozrejme, lásku si treba vyznávať počas celého roka, ale v tento špeciálny deň môžete obdarovať svojich milovaných kvietkom, ktorý v sebe nesie odkaz. 


Čím sme už potešili

Najkrajšie kvety v Bratislave! Snažíme sa urobiť dokonalé kytice z tradičných, aj menej tradičných kvetov, ktoré spravia radosť!


Vianoce v Láskykvet

Ani sme sa nenazdali a najkrajší čas v roku je už za dverami. Navoďte si atmosféru Vianoc s krásnymi dekoráciami a kyticami, ktoré vyzdvihnú čaro advent a dodajú mu rozprávkový pocit.


Smútočné kytice a vence

Smútočné vence a kytice poznáme už po stáročia. Pri príležitosti uctiť si pamiatku ich nosíme na hroby zosnulých a sú súčasťou poslednej rozlúčky.


Náš tím

Kvety + prekvapenie = kvetinové prekvapenie, ktoré v nás prebúdza najkrajšie pocity, pretože je to spojenie dvoch najsilnejších hráčov s láskou na trhu! Sme pripravení pomôcť Ti získať lásku, ukázať, že miluješ viac, udobriť sa alebo jednoducho potešiť!