Meniny Bohumil - význam mena - 3.marec

MENINY MÁ

Bohumil

3.marec

Krstné meno Bohumil  má slovanský pôvod a ich význam je "milý bohu, milá bohu".Bohumilove šťastné farby sú čierna, fialová, hnedá a zelená. Ochranné rastliny kostihoj, myší chvost, ochranné kamene achát a granát. Osobným číslom pre toto meno je 2 - Dobrota

Títo muži sú veľmi opatrní a jednoduchí ľudia. Pri svojich záležitostiach sa rýchlo rozhodnú, nikdy si nič neplánujú dlho. Bohumilovia sú dobrí spoločníci a majú radi návštevy. Svoju prácu nikdy nerobia len kvôli peniazom, snažia sa pomôcť a aby aj druhí mali dobre prostredie v zamestnaní a aby sa mali dobre. Prospeje im, ak budú svoju stravu doplňovať o zeleninu, ryby a potraviny zo sóje. Toto meno je vhodné pre znamenia : Strelec, Vodnár, Lev, Kozorožec, Panna.

Bohumil aj Bohumila sú introverti. Sú objektívni, náramne struční, veľmi opatrní a niekedy aj úzkostliví. Ich vôľa je striedavá. Ak je všetko v poriadku, je pevná, ak sa veci skomplikujú, oslabená. 

Nositelia týchto mien sú spoločenskí. Radi prijímajú návštevy a milujú priateľské posedenia. Úprimne túžia byť užitoční a pomáhať iným. 

Mali by viac dôverovať ľuďom, jesť veľa zeleniny, rýb a výrobkov zo sóje. 

Zoznam ďalších menín

Žiadna položka