Meniny Dobroslav - význam mena - 15.janúar

MENINY MÁ

Dobroslav

15.janúar

Mužské meno Dobroslav má slovanský pôvod s významom "dobro sláv".Osobným číslom tohto mena je 9 – Génius. Ich obľúbená farba je žltá, fialová a rastlinný totem mak. 

Títo muži bývajú zvyčajne znepokojení. V živote sú prelietaví a neustále v napätí. Ale snažia sa pôsobiť pokojne a v ťažkých situáciach zachovať chladnú hlavu. Dobroslavovia chcú vždy všetko vedieť a niekedy sú až veľmi zvedaví. Sebavedomie nemajú vysoké a preto niekedy bývajú dosť nesmelí. Ale predovšetkým sa spoliehajú na svoju predtuchu a fantáziu. Čo sa týka ich zamestnania, nebývajú zvyčajne aktívni. Aj keď sú leniví, nakoniec dosiahnú to, čo chceli. Preto im veľa ľudí nepraje, ale Dobroslavov to nevyvedie z miery. Faloš a ohováranie neberú vážne, pre nich sú to bezvýznamné veci. Nemusia sa príliš snažiť ani v práci, vždy niekto iný im vyhovie a pomôže im dosiahnuť to, po čom túžili. 

Dobroslavovia majú zdravie celkom v poriadku. Nemali by sa intelektuálne preťažovať a mali by si chrániť   pokožku, žalúdok, kolená a nervový systém. 

Toto meno sa hodí pre znamenia : Blíženci, Váhy, Ryby a Škorpióna.

Zoznam ďalších menín

Žiadna položka