Meniny Ernest - význam mena - 12.janúar

MENINY MÁ

Ernest

12.janúar

Mužské meno Ernest má nemecký pôvod a v preklade znamená "vážny", "čestný".  Toto meno má osobné číslo 5 - Riziko. Ich obľúbená farba je modrozelená, biela a žltá, ochranný kameň akvamarín. 

Ernestovia majú pokojnú povahu a nič ich nevyvedie z miery. Žijú pomalým životom, nikde sa neponáhľajú. Nevedia pochopiť ostatných, ktorí sú v neustálom zhone. Toto meno nesie v sebe pozitívne veci. Zvyčajne títo muži sú v bezpečí a obklopuje ich dobro. Ak niekto Ernestov ovplyvní, prestanú sa snažiť a nedarí sa im. Neznesú, ak ich niekto blízky sa nevhodne správa. 

Radi sú v spoločnosti, v ktorej môžu ukázať svoje nadanie. Potrpia si na dobrý štýl oblečenia. 

Ak sa Ernestovia budú spoliehať na svoju predtuchu, budú dosahovať úspechy aj keď to nebude najjednoduchšie. Vždy majú niekoho po boku, na ktorého sa môžu obrátiť. 

V oblasti štúdia sa Ernestovia obracajú na viacej predmetov. Vynikajú v literatúre, hudbe, v exaktných vedách alebo v divadelníctve. Zvlášť ich lákajú zamestnania, v ktorých majú čas na čítanie a písanie. Ernestovia majú dobrú predstavivosť a preto sa k ním hodia všetky umelecké povolania. 

Zdravie týchto mužov je normálne. Ich zdravotné problémy pramenia z ich nesprávneho spôsobu života a nepravidelnej stravy. Mali by si dávať pozor na nohy a nemali by ich zaťažovať.  

Toto meno je vhodné pre znamenia Lev, Váhy, Baran a Strelec. 

Zoznam ďalších menín

Žiadna položka