Meniny Gabriela - význam mena - 10.február

MENINY MÁ

Gabriela

10.február

Ženské meno Gabriela je starozákonné, má hebrejský pôvod a v preklade znamená "boh je silný". Osobným číslom tohto mena je 5 - Riziko. Obľúbené farby týchto žien sú biela, žltá a ružová, ochranné rastliny myší chvost a kosatec a ochranné kamene achát, opál a koral. 

Gabriely sú od malička dosť neposlušné a občas sa nevedia ovládať. Ženy tohto mena dokážu byť neobjektívne. V ich živote sa dokážu často mýliť, ale svoje chyby rýchlo opravia, ak majú o to naozaj záujem. Ak v zhone ublížia niekomu v svojom okolí, aj po dlhšom čase sa budú snažiť, aby im dotyčný odpustil. Rady riskujú a  najradšej vládnu a rozkazujú. V živote sa dokážu vynájsť, sú šarmantné a majú dobrú pamäť, preto dosahujú dobré výsledky. Sú pôvabné, odvážne a zachovajú si rovnováhu bez ohľadu na okolnosti. Nemajú problémy so zdravím, ale ich slabinou sú obličky. 

Rady riskujú a  najradšej vládnu a rozkazujú. Ak sa im darí a vecí idú podľa ich predstáv, sú veľmi milé a ak sa im niečo nepodarí a je ináč ako si to naplánovali, je zle. Ku tomuto menu sa hodí  akékoľvek znamenie. 

Zoznam ďalších menín

Žiadna položka