Jednoduché kytice - Farba - Farebná

Čistý a elegantný vzhľad kytíc vytvorených z jednej farby alebo z jedného druhu kvetov, z nich robí perfektnú voľbu ako darček na formálne príležitosti, ako aj obľúbenú voľbu pre mužov.

Jednoduché kytice z jedného druhu kvetu sú ideálne na vyjadrenie lásky, úcty alebo jednoducho radosti. Medzi najčastejšie používané kvety na jednoduché kytice patria ruže, tulipány, germiny alebo chryzantémy.
Prezrite si výber jednoduchých kytíc a objednajte si tú správnu, pre svojho príjemcu ešte dnes.

Ruže sú symbolom lásky a vášne. Sú ideálnym darčekom pre romantickú príležitosť, ako sú narodeniny, výročie alebo Valentín. Tulipány sú symbolom jari a radosti. Sú ideálnym darčekom pre priateľa alebo rodinného príslušníka, aby ste im vyjadrili svoju lásku a podporu. Germiny/gerbery sú symbolom šťastia a radosti. Sú ideálnym darčekom pre každú príležitosť, aby ste niekomu priniesli radosť. Chryzantémy sú symbolom úcty a vďačnosti. Sú ideálnym darčekom pre kolegu alebo nadriadeného, aby ste im vyjadrili svoju úctu.
Doručenie je jednoduché, keď požiadate o pomoc Flowers Drive by Laskykvet. Doručíme ich v deň a čas, ktorý v objednávke priamo určíte. Bez pridaných bločkov, či faktúr.