Meniny Laura - význam mena - 5.jún

MENINY MÁ

Laura

5.jún

Ženské meno Laura je v súčasnosti populárne, má latinský pôvod a význam mena je "vavrínový strom". Osobným číslom tohto mena je 7 - Tajomnosť. Obľúbené farby týchto dievčat a žien sú svetlozelená, svetlomodrá, biela a ružová. Ochranné rastliny skorocel, pľúcnik, ochranné kamene akvamarín, rubín a jaspis. 

Tieto ženy majú často problém nájsť samu seba lebo sú nestále.  Často sa nedokážu odhodlať k niektorým veciam. Sú precitlivé ak sa im v niečom nedarí. Nedokážu si definovať svoje sny a túžby, ktoré chcú získať vo svojom živote. Bývajú náladvé a nedokážu plne fungovať v harmonickom vzťahu. Ak ich rodičia nepodporujú a nepodopierajú, uspejú len s ťažkosťami, lebo sú plaché a majú nízke sebavedomie. Laury sú často citlivé,  urážlivé a neznášajú kritiku. Dokážu sa na niekoho uraziť na dlhý čas. Ak majú jasno vo svojej budúcnosti, rýchlo dosiahnú svoje ciele, pretože vedia logicky uvažovať a vedia sa ľahko orientovať vo svete. Čo sa týka ich zdravia, býva trošku menlivé. Raz sa cítia dobre, na druhý deň nie. V tomto kolísaní hrá veľkú rolu psychika. 

Toto meno je vhodné pre Levy, Baranov a Býkov, pretože tieto znamenia zmenšia ich rozdvojenosť a pomôžu im skôr nájsť správnu cestu životom.

Zoznam ďalších menín

Žiadna položka