Meniny Rebeka a Linda - význam mena - 2.september

MENINY MÁ

Rebeka

2.september

Meno Linda je ženské krstné meno, ktoré má pôvod v latinskom slove "lindus", čo znamená "krásny" alebo "jemný". Toto meno je spojené s obrazom niečoho pôvabného, príjemného a jemného. Linda je mnohými vnímaná ako označenie pre ženu so vzdušnou a šarmantnou povahou.

Meno Linda sa stalo populárnym v mnohých kultúrach a jazykoch a má rôzne varianty a podoby v rôznych jazykoch sveta. Je to jedno z tých mien, ktoré nesie so sebou všeobecný pozitívny dojem o kráse a nežnosti.

Rebeka znamena nežnosť, pre ženu je to vhodné meno, prináša jej silu, energiu a odvahu do boja so životnými prekážkami, ktorých veru v živote stretne dosť - aj preto by sa toto meno malo dať znameniam Panny, Kozorožca, Býka, alebo Barana. Tieto ženy sú plné vášní a temperamentu, lenže nedajú to najavo len tak - hocikedy a hocikomu, majú bohatý vnútorný život, takže je ťažké nájsť si k nim cestu. Očakávajú od života veľa, snívajú a plánujú, hľadajú svoju cestu a smer, vytrvalo idú za svojimi cieľmi, no potrebujú motiváciu a oporu - to nájdu v rodine. Sú skvelé matky a dobre manželky, aj keď neznášajú obmedzovanie a dokážu vo svojom okolí vytvoriť harmonické prostredie. Vhodné farby: zelená, hnedá, svetlo oranžová.

Zoznam ďalších menín

Žiadna položka