Meniny Malvína - význam mena - 11.janúar

MENINY MÁ

Malvína

11.janúar

Ženské krstné meno Malvína má nemecký pôvod, čo v preklade znamená "spravodlivá". Osobným číslom tohto mena je 7 – Tajomnosť. Obľúbená farba Malvíny je modrá a zelená, ochranná rastlina levanduľa, ochranné kamene topás a granát. 

Malvíny sú dosť citlivé a nevedia často nájsť správnu cestu v živote. Sú to sebavedomé ženy, ktoré chcú vždy zapôsobiť.  Tieto ženy nemajú jasno vo svojich plánoch a málo ľudí im rozumie. Často menia svoje postoje a nálady. Až keď zistia, čo vlastne požadujú od života, až vtedy dosiahnú naozajstný úspech. 

Malvíny majú rady, keď môžu prijímať hostí a obľúbujú ich spoločnosť. Vedia sa prispôsobiť každej situácii. Neznášajú ak ich niekto kritizuje alebo odsudzuje, veľmi dobre si to zapamätajú. Vedia sa zlostiť na  ľudí aj dlhý čas, aj keď ide iba o bezvýznamné činy či slová. 

Zdravie majú prijateľné, ale mali by si dávať pozor na množstvo jedla. Nemali by sa prejedať, lebo im to neprospieva. Čo by si mali dopriať je spánok a mali by si doplniť stravu ovocím. 

Toto meno je vhodné pre znamenie Leva, Barana, Býka, pretože tieto znamenia zmenšia ich rozpoltenosť a pomôžu Malvínam skôr nájsť správnu cestu životom. 

Zoznam ďalších menín

Žiadna položka