Kvety + prekvapenie = kvetinové prekvapenie, ktoré v nás prebúdza najkrajšie pocity, pretože je to spojenie dvoch najsilnejších hráčov s láskou na trhu!

Sme pripravení pomôcť Ti získať lásku, ukázať, že miluješ viac, udobriť sa alebo jednoducho potešiť!

Od roku 2017 sme tu s unikátnou donáškou kvetov pre mladomanželov, ktorí sa môžu tešiť kyticiam až po svadbe. Spolupracovali sme s rôznymi kvetinárstvami a postupom času sa začali pohrávať s myšlienkou vlastného kvetinárstva.

V čase, keď sme premýšľali o vstupe na trh, nás predbehla neočakávaná korona a my sme svoje plány museli - vylepšiť ;)
Vymysleli sme jedinečný koncept kvetinárstiev www.flowersdrive.sk, kde si vydzvihneš kvety jednoducho a s radosťou pokračuješ vo svojej ceste za láskou ;) Pritom ani nemusíš vystúpiť z auta.

No samozrejme, niekedy aj prísť po kvety osobne môže byť problém - láska na diaľku, vzdialenosť, karanténa a množstvo iných vecí, nám môžu stáť v ceste v možnosti obdarovať kvetmi naše/našich milovaných. Preto vznikla naša donáška kvetov - fungujúca už po celom Slovensku, tak vyber a objednaj, čo si myslíš, že spraví najväčšiu radosť.

Ak si to predsa len nenašiel/a neváhaj a kontaktuj náš dream team a všetko spolu ľahko dohodneme.

Chceme, aby bol Tvoj život plný príjemných okamihov a Ty si sa mohol naplno venovať svojim milovaným.

Tvoj LaskyKvet Team


Náš tím

Kvety + prekvapenie = kvetinové prekvapenie, ktoré v nás prebúdza najkrajšie pocity, pretože je to spojenie dvoch najsilnejších hráčov s láskou na trhu! Sme pripravení pomôcť Ti získať lásku, ukázať, že miluješ viac, udobriť sa alebo jednoducho potešiť!