O nás

O NÁS

Kvety + prekvapenie = kvetinové prekvapenie, ktoré v nás prebúdza najkrajšie pocity, pretože je to spojenie dvoch najsilnejších hráčov s láskou na trhu!

Sme pripravení pomôcť Ti získať lásku, ukázať, že miluješ viac, udobriť sa alebo jednoducho potešiť!

Od roku 2017 sme tu s unikátnou donáškou kvetov pre mladomanželov, ktorí sa môžu tešiť doručovaným kyticiam až po svadbe - množstvo kvetinových darov nedostanú v jeden deň priamo na svadbe, ale hostia im kytice nakúpia na našej stránke a následne im ich doručujeme v dohodnutý termín, v priebehu celého roka. Pri tejto službe sme spolupracovali sme s rôznymi kvetinárstvami a postupom času sme sa začali pohrávať s myšlienkou vlastného kvetinárstva. Naša majiteľka Oľga Bušo (Olga Buso (@olga_buso)     získala za túto unikátnu službu aj ocenenie Podnikateľka roka 2017 
Podnikateľkou Slovenska 2017 je Oľga Bušo | Slovak Business Agency (sbagency.sk)

Rok 2020, čas, kedy sme sa rozhodli otvoriť naše vlastné kvetinárstva.
V tomto čase nás predbehla neočakávaný korona vírus zasiahol celý svet, ulice mesta sa zmenili, a my sme svoje plány museli - vylepšiť ;)
Vymysleli sme jedinečný koncept kvetinárstiev www.flowersdrive.sk , kde si vydzvihneš kvety jednoducho a s radosťou porakčuješ vo svojej ceste za láskou ;) Pritom ani nemusíš vystúpiť z auta.

No samozrejme, niekedy aj prísť po kvety osobne môže byť problém - láska na diaľku, vzdialenosť, karanténa a množstvo iných vecí, nám môžu stáť v ceste v možnosti obdarovať kvetmi naše/našich milovaných. Preto vznikla naša donáška kvetov, už vrámci celého Slovenska a v Bratislave a Trenčíne vybavíme Vašu objednávku už do 1-2 hodín! Tak vyber a objednaj, čo si myslíš, že spraví najväčšiu radosť.

Ak si to predsa len nenašiel/a neváhaj a kontaktuj náš dream team a všetko spolu ľahko dohodneme. Naša donáška kvetov www.laskykvet.sk je miesto, kde si môžete vybrať z bohatej ponuky kytíc a kvetov a my Vám ich doručíme kamkoľvek na Slovensku, v Česku alebo v Maďarsku.
Prinášame radosť a lásku, aj keď ste na diaľku.

Chceme, aby bol Tvoj život plný príjemných okamihov a Ty si sa mohol naplno venovať svojim milovaným.

Tvoj LaskyKvet Team

Viac info o našej majiteľke, Oľge Bušo - podnikateľke roka 2017 si prečítaš tu: 
Ako vznikla Kvetinová princezná :: LaskyKvet