Biele potešenie - stabilizované kvety

3 body do vernostného systému

Cena
79,99 €

Kód produktu
K894

Zvoľ si variant
Biela
Biela
Farebná
Farebná

Dostupné
ks
Nákup 1 klikom

Táto kytica je ako láska - nevybledne s časom! Valentínske potešenie v bielej krabičke je kytica zo stabilizovaných kvetov, ktorá zostane krásna roky! Ak hľadáte niečo, čo vydrží dlhšie ako bežné kvety alebo viete o svojej láske, že sa nerada stará o kvety vo váze - toto je pre Vás ten najvhodnejší darček! Už žiadne vymieňanie vody, alebo opadávajúce listy.
Teraz si možno hovoríte: "Ale toto je predsa len sušená kytica." Áno, je to sušená kytica, ktorá je urobená s láskou a starostlivosťou, aby vám priniesla radosť dlhé roky. A nie je to len obyčajný darček. Je to sľub, že krása a láska môžu trvať večne.

- Dlhovekosť: Na rozdiel od bežných kytíc, Valentínske potešenie zo stabilizovaných kvetov, zostane krásne roky, nie len dni.
- Luxusné balenie: Prichádza v štýlovej zatvárateľnej krabičke s magnetom, ktorá je nielen praktická, ale aj krásna dekorácia.
- Bezúdržbová krása: Už žiadne zmeny vody alebo obavy z vädnutia. Táto kytica vyzerá dokonale každý deň, bez akéhokoľvek úsilia.
- Univerzálnosť: Biela farba a elegantný dizajn sa hodia ku každému interiéru a príležitosti.
viac

Zobrazenie Tovaru na Internetovej stránke je výlučne ilustračné. Kytice, ktoré máme na našej stránke sa môžu trochu líšiť od dodaných, pretože môže nastať prípad, že nie je k dispozícii potrebný kvet. Vždy je však zachovaný počet, farebná kombinácia a hodnota objednanej kytice. Niektoré kvety môžu byť nahradené inými vzhľadom na dané ročné obdobie a aktuálnu dostupnosť.