hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5 (22)Počet hviezdičiek je 5 z 5
Zvoľ si variant
Varianta neexistuje
BielaMix

od 29,99 €

ks

Ak naozaj túžite po žiarivých farbách počas nudných sivých dní, určite poznáme jeden perfektný spôsob, ako na to! V takejto situácii Vám pomôže neuveriteľná dúhová kytica z gypsomilky! Neuveriteľná gypsomilka maľovaná všetkými farbami dúhy nenechá nikoho ľahostajným! Boxík bielej gypsomilky tiež rozžiari deň.
Svetlé, vzdušné, bez tiaže, v štýlovom trendy boxe – to rozhodne musíte mať. Výhodou tohto kvetu je, že nikdy nezvädne, ale zmení sa na suchý kvet, ktorý vás bude tešiť veľmi dlho!
Kvetinové boxy doručujeme len v Bratislave, Bratislava okolie !

Farebnosť boxu závisí od dostupnosti. viac

Kód produktu: K519Doprava a platba

Farba Dostupnosť Cena  Množstvo
Boxik gypsomilky Biela Dostupné pre Kuriér Bratislava, BA okolie do 20km a Osobné odbery 29,99 €
Boxik gypsomilky Mix Dostupné pre Kuriér Bratislava, BA okolie do 20km a Osobné odbery 35,99 €

Starostlivosť o box je veľmi jednoduchá - obsahuje floristickú hubku s vodou, ktorú treba polievať 1-2dcl vody (záleží od veľkosti boxu) každé cca 2-3 dni

Rozmer: výška 25cm, priemer 25cm

Fotografia tohto produktu je reálne zobrazenie kytice, ktorá bude doručená po uskutočnení Vašej objednávky. Prípadné zmeny vo výzore kytice, ktoré môžu nastať v dôsledku chýbajceho kvetu alebo jemne odlišnej farby, budeme s Vami konzultovať telefonicky. V prípade, že máte požiadavku na akúkoľvek zmenu vy, neváhajte ju komunikovať priamo do poznámky na konci objednávkového procesu alebo nás kontaktujte telefonicky.