15 bodov do vernostného systému
Zvoľ si variant
Varianta neexistuje

319,99 €

Dostupné
ks

SUMU NEMUSÍTE UHRÁDZAŤ NARAZ! Zvoľte bankový prevod, a my sa s Vami dohodneme na mesačnej fakturácii ;) Prípadne si nastavíme iný budget.
Kúpte sebe alebo svojím priateľom :) V pravidelných intervaloch, ktoré si zadáte Vám pošleme krásne, čerstvé kvety podľa nášho výberu do Vašej vázy :) alebo vázy Vašich známych. Nejedná sa o viazanú a naaranžovanú kyticu kvetov, ide o súbor kvetov v danej hodnote, ktorú si môžete naaranžovať podľa vlastného uváženia. Ak sa Vám páči konkrétna kytica z fotiek, môžete nám napísať alebo zavolať na našu infolinku a my sa Vám budeme snažiť vyhovieť ;) viac

Kód produktu: K782-81Doprava a platba

VeľkosťPravidelnosťInterval Dostupnosť Cena  Množstvo
Kvety do vázy S jednorázovo jednorázovo Dostupné 39,99 €
Kvety do vázy S každý týždeň 1 mesiac Dostupné 159,99 €
Kvety do vázy S každý týždeň 3 mesiace Dostupné 479,99 €
Kvety do vázy S každý týždeň 6 mesiacov Dostupné 959,99 €
Kvety do vázy S každý druhý týždeň 1 mesiac Dostupné 79,99 €
Kvety do vázy S každý druhý týždeň 3 mesiace Dostupné 239,99 €
Kvety do vázy S každý druhý týždeň 6 mesiacov Dostupné 479,99 €
Ďalej

Fotografia tohto produktu je reálne zobrazenie kytice, ktorá bude doručená po uskutočnení Vašej objednávky. Prípadné zmeny vo výzore kytice, ktoré môžu nastať v dôsledku chýbajceho kvetu alebo jemne odlišnej farby, budeme s Vami konzultovať telefonicky. V prípade, že máte požiadavku na akúkoľvek zmenu vy, neváhajte ju komunikovať priamo do poznámky na konci objednávkového procesu alebo nás kontaktujte telefonicky.