23 bodov do vernostného systému
Zvoľ si variant
Varianta neexistuje

479,99 €

Dostupné
ks

SUMU NEMUSÍTE UHRÁDZAŤ NARAZ! Zvoľte bankový prevod, a my sa s Vami dohodneme na mesačnej fakturácii ;) Prípadne si nastavíme iný budget.
Chcete si Váš priestor alebo recepciu ozdobiť kyticou a nechce sa Vám na to myslieť každý deň? Zvoľte veľkosť kytice a interval a ostatné nechajte na nás. V nastavenom intervale Vám budeme odosielať výber krásnych kvetov, ktorými si môžete naplniť svoje vázy a ozdobiť priestor v ktorom pracujete. Lebo kde sú kvety, tam je život a kde je život a v takých priestoroch sa nám jednoznačne lepšie pracuje a klienti sa u nás cítia ešte príjemnejšie ;) viac

Kód produktu: K783-24Doprava a platba

VeľkosťPravidelnosťInterval Dostupnosť Cena  Množstvo
Kvety do vázy S jednorázovo jednorázovo Dostupné 39,99 €
Kvety do vázy S každý týždeň 1 mesiac Dostupné 159,99 €
Kvety do vázy S každý týždeň 3 mesiace Dostupné 479,99 €
Kvety do vázy S každý týždeň 6 mesiacov Dostupné 959,99 €
Kvety do vázy S každý druhý týždeň 1 mesiac Dostupné 79,99 €
Kvety do vázy S každý druhý týždeň 3 mesiace Dostupné 239,99 €
Kvety do vázy S každý druhý týždeň 6 mesiacov Dostupné 479,99 €
Ďalej

Fotografia tohto produktu je reálne zobrazenie kytice, ktorá bude doručená po uskutočnení Vašej objednávky. Prípadné zmeny vo výzore kytice, ktoré môžu nastať v dôsledku chýbajceho kvetu alebo jemne odlišnej farby, budeme s Vami konzultovať telefonicky. V prípade, že máte požiadavku na akúkoľvek zmenu vy, neváhajte ju komunikovať priamo do poznámky na konci objednávkového procesu alebo nás kontaktujte telefonicky.