Kvetinový box - výber floristu, pink - Veľkosť: S

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(2)Počet hviezdičiek je 5 z 5
2 body do vernostného systému

Cena
49,99 €

Kód produktu
K711-S

Zvoľ si variant
Varianta neexistuje
Ružová
Ružová

Dostupné pre Kuriér Bratislava, Kuriér BA okolie a Osobné odbery - pre Kuriér Slovensko si vyberte kyticu
ks
Rýchla objednávka

Nadčasový a dojemný, krásny kvetinový box ružových a bielych kvetov na vyjadrenie nekonečnej lásky! Nie ste si istý, či má obdarovaný dostatočne veľkú vázu a túžite poslať krásnu veľkú kyticu? Potom je box to pravé riešenie ;) Tento box bude zložený z kvetov v ružových farbách, prémiovej kvality, podľa výberu floristu.
Kvetinové boxy doručujeme len v Bratislave a v Trenčíne - prípadne v ich okolí (do 20km). Nie sú vhodné na prepravu "Kuriér Slovensko"
viac

Kvetiny sú naaranžované v boxe s floristickou hubkou, ktorá zabezpečí dlhšiu trvácnosť. Odporúčame dolievať približne do stredu boxu max 0,5dcl vody každý druhý deň.

Výška aranžmánu 45cm, priemer kytice 35-40cm

Fotografia tohto produktu je reálne zobrazenie kytice, ktorá bude doručená po uskutočnení Vašej objednávky. Prípadné zmeny vo výzore kytice, ktoré môžu nastať v dôsledku chýbajceho kvetu alebo jemne odlišnej farby, budeme s Vami konzultovať telefonicky. V prípade, že máte požiadavku na akúkoľvek zmenu vy, neváhajte ju komunikovať priamo do poznámky na konci objednávkového procesu alebo nás kontaktujte telefonicky.