Pivonky - Farba - Ružová

Často kladené otázky o pivóniách a pivóniových kyticiach
Ako dlho vydržia pivónie v kytici?
Zvyčajne môžu kytice pivoniek vydržať päť až sedem dní. Rovnako ako u väčšiny kytíc, to koľko vaše pivonky vydržia,  závisí od Vašej starostlivosti. Tu je návod, ako zabezpečiť, aby vaša kytica pivoniek vydržala čo najdlhšie:

Pred vložením kytice do vody odrežte stonky pod uhlom.

Vymeňte vodu každé dva dni.

Či už si donášku kvetov pivónie naplánujete dopredu alebo ich pošlete ešte v ten istý deň, môžete si byť istí, že kvalita našich kvetov poteší vás alebo vášho príjemcu.

Sú pivonky dobré do svadobných kytíc?
Keď chcete poslať kvety ako svadobný dar, pivonky sú skvelou voľbou, rovnako ako mať ich v svadobnej kytici alebo svadobnej výzdobe. Okrem krásy symbolizujú lásku a šťastie. Vďaka väzbám na grécku mytológiu sa stali synonymom šťastia a prosperity. Ak teda uvažujete o doručení kytice pivoniek, môžete si byť istí, že sú dokonalým kvetom, ktorý vás bude sprevádzať pri vyslovení vašich sľubov. A tieto farebné kvety sa dodávajú v širokom spektre odtieňov, ktoré dokonale zodpovedajú vašej téme. Či už ste snívali o klasických ružových kvetoch, romantických červených pivóniách alebo dokonca veselom žltom aranžmáne, pivonky môžu oživiť vašu víziu.

Kedy sú pivonky v sezóne?
Ľudia pivonky zbožňujú, pretože na jar a začiatkom leta prinášajú obrovské, nádherné kvety. Tieto intenzívne voňajúce kvety kvitnú od konca apríla do polovice júna, ale práve v máji sú pivonky skutočne stredobodom záujmu.

Tipy a triky na udržanie čerstvosti:
Odstráňte všetky listy, ktoré budú pod hladinou vody
Pomocou ostrých nožníc odrežte stonky pod uhlopriečkou, aby ste umožnili maximálnu absorpciu vody
Vložte ich do vysokej vázy s aspoň 10cm vody izbovej teploty
Do vody pridajte rastlinnú potravu, prípadne lyžicu kryštálového cukru
Vyberte si chladné miesto mimo priameho slnečného žiarenia
Pri výmene vody odrežte stonky každé dva dni

Donáška pivoniek s Flowers Drive by Laskykvet
Objednajte si doručenie kytíc pivoniek ešte dnes a získajte krásne, čerstvé kvety, ktoré vám prinesieme priamo k dverám. Flowers Drive by Laskykvet je váš obľúbený zdroj kvetinových aranžmánov a živých rastlín. A akpotrebujete donášku kvetov ešte dnes, nie je to žiadny problém. Nebehajte do obchodu pre podpriemerné kvety, ponúkame rýchle a jednoduché doručenie kvetov v ten istý deň aj na poslednú chvíľu, najneskôr do dvoch hodín od objednania, kytice a aranžmány, ktoré sú starostlivo navrhnuté a vyrobené tak, aby vydržali! Jedna vec je istá, vy aj váš príjemca budete radi, že ste si objednali cez našu donášku kvetov www.laskykvet.sk

Pošlite pivonky na všetky príležitosti
Hľadáte očarujúce doručenie narodeninových kvetov? Čaká vás dôležité romantické rande? Pivonky sú vynikajúcou voľbou, pokiaľ ide o kvetinové darčeky. Je to preto, že tieto voňavé kvety, ktoré pochádzajú z Európy a Ázie, predstavujú toľko vlastností, vrátane šťastia, náklonnosti, lásky, bohatstva a krásy. Vzhľadom na ich rôzne významy nie je divu, že ľudia si vyberajú kytice pivoniek na všetky druhy osláv a významných momentov. Pivonky sú nádherné kvety, známe svojimi nápadnými okvetnými lístkami a príjemnou vôňou.

Existuje množstvo kvetinových kytíc s pivonkou, ktoré sa hodia na rôzne príležitosti. K dispozícii sú svetlé, viacfarebné aranžmány, ktoré rezonujú veselím a radosťou, ako aj jednoduché kytice jednej farby. Pivonky, ktoré sú dostupné v odtieňoch ako ružová, koralová, sýto šarlátová a biela, oživia každý priestor svojou jemnou krásou. Nakupujte všetky kvety a pošlite perfektnú donášku, ktorá Vašim blízkym ukáže, že Vám na nich záleží!