Meniny Radovan - význam mena - 14.janúar

MENINY MÁ

Radovan

14.janúar

Mužské meno Radovan má slovanský pôvod a jeho význam znamená "radujúci sa". Osobným číslom tohto mena je 1 – Vodca. Ich obľúbená farba je zelená a rastlinný totem agát. 

Títo muži sú tajuplní. Nikdy nevieme, čo si myslia a ako sa zachovajú. Málokto ich ovplyvní ale sú ochotní prijať iniciatívu od okolia.  Majú v sebe veľa sily. Radovanovia si vždy vedia získať ľudí na svoju stranu a využiť svoje tušenie. Títo muži radi trávia svoj čas v spoločnosti a hlavne tam, kde môžu zažiť nejaké dobrodružstvo.  Radovanovia pôsobia zdvorilo a očarujúco. V ich kariére idú vždy za svojim cieľom a konajú vždy tak, aby čo najrýchlejšie dosiahli úspech. O svoje dosiahnuté výsledky sa neradi delia, bývaju lakomí, ale iba po určitú hranicu. Niekedy jeho nestále hospodárenie niektorí často využívajú. V ich živote a zamestaní ich nič nedokáže zastaviť, vždy sa vynájdu ako zdolať vzniknuté zábrany. 

Aj keď Radovanovia  majú nepravidelný život a priveľa pracujú , majú vynikajúcu vitalitu. Obľubujú, keď môžu byť na slnku, preto väčšinou vyhľadávajú dovolenku pri mori. Mali by si dopriať dostatok spánku. 

Toto meno je teda dobré, prijateľné pre každé znamenie zverokruhu a farba, ktorá mu vyhovuje, je zelená. 

Zoznam ďalších menín

Žiadna položka