Meniny Zora - význam mena - 22.janúar

MENINY MÁ

Zora

22.janúar

Ženské meno Zora má slovanský pôvod a znamená "zora", "zornička".  Jej osobným číslom je 7 – Tajomnosť. Zorky ovplyvňujú planéty Saturn a Urán a ich ochranné kamene sú ametyst, perla, obľúbené farby modrá, zelená a sivá. 

Zory sú typy žien, ktoré nemajú rady klamstvá a vždy konajú poctivo. Vždy jednajú nestranne. Tieto ženy sú celkom hanblivé, ale ak majú splniť nejaké úlohy, majú odvahu. Zory sú tajuplné a nikomu sa nezdôverujú. Luďom neveria a preto bývajú zdržanlivé. Už od malička sú ochotné a zodpovedné. Ešte ako dievčatá potrebujú od druhých pomoc a podporu, čo neskôr vedia obetovať. Tieto ženy dokážu dobre odhadnúť ľudí, ale vždy majú strach, čo im niekedy spôsobí problémy. Ak budú svoje obavy oddeľovať a využijú všetky svoje schopnosti, stanú sa z nich úspešné ženy. Musí pre svoje šťastie urobiť čo najviac. 

Zory majú zdravie výborné, vedia dobre vzdorovať únave a preťaženosti. Aby ich vitalita bola uspokojujúca, musia sa pravideľne pohybovať a jesť takú stravu, ktorá im bude posilňovať kosti. 

Toto meno je vhodné pre znamenia Lev, Strelec a Baran, lebo tieto znamenia znížia ich záporný postoj k veciam a dodajú im viac sebadôvery v živote.  

Zoznam ďalších menín

Žiadna položka