Kvetinový box - Perfect love, červené

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(1)Počet hviezdičiek je 5 z 5
Akcia -30%
5 bodov do vernostného systému

Cena
111,99 €

Pôvodná cena
159,99 €

Ušetríte
30% (48 €)

Kód produktu
K731

Zvoľ si variant
Červená
Červená

Dostupné pre Kuriér Bratislava, Kuriér BA okolie a Osobné odbery - pre Kuriér Slovensko si vyberte kyticu
ks
Rýchla objednávka

Perfect love z našej kolekcie ruží je nadčasová klasika a určite poteší svojou krásou a jednoduchosťou. Ruže sú v sezóne po celý rok a sú nepochybne najobľúbenejším kvetom. Pošlite tento luxusný kvetinový box ako prejav svojej bezhraničnej lásky!
Box obsahuje 35ks ruží.
viac

Priemer kytice 30cm, výška 30cm


Ruže prichádzajú s prirodzene sa vyskytujúcimi ochrannými lupeňmi, ktoré ich chránia počas prepravy. Po prijatí odstráňte tieto vonkajšie okvetné lístky, aby ste si mohli vychutnať optimálnu krásu svojich kvetov.
Starostlivosť o box je veľmi jednoduchá - obsahuje floristickú hubku s vodou, ktorú treba polievať 0,5dcl vody (záleží od veľkosti boxu) každé cca 2-3 dni

Fotografia tohto produktu je reálne zobrazenie kytice, ktorá bude doručená po uskutočnení Vašej objednávky. Prípadné zmeny vo výzore kytice, ktoré môžu nastať v dôsledku chýbajceho kvetu alebo jemne odlišnej farby, budeme s Vami konzultovať telefonicky. V prípade, že máte požiadavku na akúkoľvek zmenu vy, neváhajte ju komunikovať priamo do poznámky na konci objednávkového procesu alebo nás kontaktujte telefonicky.

Alternatívne produkty1