Akcia -15%
4 body do vernostného systému
Zvoľ si variant

Pôvodná cena 115,99 €. Ušetríte 15% (17,40 €) 98,59 €

Dostupné pre Kuriér Bratislava, BA okolie do 20km a Osobné odbery - Nie je možné zvoliť Kuriér Slovensko
ks

Perfect love z našej kolekcie ruží je nadčasová klasika a určite poteší svojou krásou a jednoduchosťou. Ruže sú v sezóne po celý rok a sú nepochybne najobľúbenejším kvetom. Pošlite tento luxusný kvetinový box ako prejav svojej bezhraničnej lásky!
Kvetinové boxy doručujeme len v Bratislave - prípadne v ich okolí (do 20km). Nie sú vhodné na prepravu "Kuriér Slovensko" viac

Kód produktu: K730Doprava a platba

Box obsahuje 35ks ruží.
Priemer boxu 30cm, výška 30cm
Ruže prichádzajú s prirodzene sa vyskytujúcimi ochrannými lupeňmi, ktoré ich chránia počas prepravy. Po prijatí odstráňte tieto vonkajšie okvetné lístky, aby ste si mohli vychutnať optimálnu krásu svojich kvetov.
Starostlivosť o box je veľmi jednoduchá - obsahuje floristickú hubku s vodou, ktorú treba polievať 0,5dcl vody (záleží od veľkosti boxu) každé cca 2-3 dni

Fotografia tohto produktu je reálne zobrazenie kytice, ktorá bude doručená po uskutočnení Vašej objednávky. Prípadné zmeny vo výzore kytice, ktoré môžu nastať v dôsledku chýbajceho kvetu alebo jemne odlišnej farby, budeme s Vami konzultovať telefonicky. V prípade, že máte požiadavku na akúkoľvek zmenu vy, neváhajte ju komunikovať priamo do poznámky na konci objednávkového procesu alebo nás kontaktujte telefonicky.