Kúzlo večnej lásky - stabilizované ruže v skle, modré

4 body do vernostného systému

Cena
99,99 €

Kód produktu
K902

Zvoľ si variant
Modrá
Modrá

Dostupné pre Kuriér Bratislava, Kuriér BA okolie a Osobné odbery - pre Kuriér Slovensko si vyberte kyticu
ks
Nákup 1 klikom

Darujte svojej polovičke darček, ktorý bude trvať celý život. Stabilizované ruže v skle sú dokonalým symbolom lásky, ktorý si zachová svoju krásu a sviežosť po mnoho rokov.
Ruže sú už od nepamäti symbolom lásky a vášne. Stabilizované ruže sú však o niečo viac. Sú to ruže, ktoré boli ošetrené špeciálnym procesom, ktorý zachováva ich prirodzenú krásu a farbu po mnoho rokov. Stabilizované ruže v skle sú perfektným darčekom na Valentína, výročie alebo inú špeciálnu príležitosť. Sú to darček, ktorý bude vášmu milovanému človeku pripomínať vašu lásku po mnoho rokov. Stabilizované ruže v skle sú tiež skvelým doplnkom do každej domácnosti. Dodajú jej eleganciu a romantickú atmosféru.
viac

Priemer boxiku.
Výška - 30cm
Šírka - 16cm

Zobrazenie Tovaru na Internetovej stránke je výlučne ilustračné. Kytice, ktoré máme na našej stránke sa môžu trochu líšiť od dodaných, pretože môže nastať prípad, že nie je k dispozícii potrebný kvet. Vždy je však zachovaný počet, farebná kombinácia a hodnota objednanej kytice. Niektoré kvety môžu byť nahradené inými vzhľadom na dané ročné obdobie a aktuálnu dostupnosť.